Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Aké vybrať LED vonkajšie osvetlenie?

Vonkajšie osvetlenie domu

Tatiana

Zvažujete kúpu vonkajšieho svietidla? Vyskúšajte moderné LED osvetlenie.

Jar je tu. S ňou k nám prišli teplé dni, kedy sa nikomu nechce sedieť doma. Ale vzhľadom k tomu, koľko času budete teraz tráviť vonku, je potrebné si aj tieto vonkajšie priestory dobre vybaviť. A to nielen kvalitným záhradným nábytkom, ale aj kvalitnými svietidlami. Ak okrem toho, aby svetlo dobre vyzeralo, radi ušetríte, siahnite po niektorom vonkajšom LED svietidle.

Úspora a prvotriedna kvalita

LED vonkajšie svietidlá majú oproti tým klasickým množstvo výhod. Jednou z nich je práve úspora nákladov za prevádzku. Naviac už v dnešnej dobe nie sú vysoké ani prvotné náklady, čo z nich robí skutočne jedny z najobľúbenejších a žiadaných typov svietidiel. Pokiaľ sa vám teda stane, že necháte vonkajšie LED svietidlo omylom zapnuté aj cez noc, nemusíte sa báť, že by vás neskôr účet za elektrinu nemilo prekvapil. Ich úspora súvisí tiež s ich výdržou. V svietidlách, kde použijete klasický typ žiarovky, si môžete byť istí, že ju budete musieť častejšie meniť. Pri LED svietidlách máte o tento problém postarané. Vydržia totiž desiatky až stovky tisíc prevádzkových hodín. LED svietidlá sú vyrábané technológiou, kedy sa do svietidiel zavádzajú malé diódy. Niektoré vonkajšie svietidlá ale môžu byť na bežné žiarovky. LED svietidlo si teda vytvoríte prakticky tým, že si do neho zaobstaráte LED žiarovku. Pre ňu platí to isté ako u celých LED svietidiel. Sú veľmi úsporné, majú vysokú výdrž a tiež ich nákupné náklady sú nízke.

Okrem týchto výhod majú vonkajšie LED svietidlá ešte jedno veľké plus. Všetky tieto vonkajšie LED svietidlá sú vyrábané tak, aby odolali hocijakým vonkajším vplyvom. Nemusíte tak mať strach, že vám na ne raz zaprší alebo viac zafúka a vy budete musieť kupovať nové. Spĺňajú všetky bezpečnostné normy pre umiestnenie vonku. Naviac sú aj otrasuvzdorné

Množstvo typov svietidiel

Pokiaľ ste sa pre vonkajšie LED svietidlo rozhodli, je teraz potrebné zvážiť aký typ by ste do vašich vonkajších priestorov radi umiestnili. K vchodovým dverám môžete použiť napríklad niektoré z vonkajších nástenných LED svietidiel. Buď na senzor alebo na klasický vypínač. Veľmi obľúbené sú tiež rôzne LED reflektory. Okolo vašej záhrady alebo napríklad pri bazéne môže vyzerať veľmi vkusne tiež niektorá vonkajšia LED lampa alebo solárna LED lampa. Ak máte terasu alebo vonkajšie posedenie s altánkom, aj na tento priestor je dobré nezabudnúť. Sem môžu dobre zapadnúť rôzne LED závesné svietidlá. Tie vám budú dostatočne svietiť pri posedení s priateľmi, ale tiež budú dotvárať príjemnú atmosféru, aby chvíle strávené vonku boli ešte krajšie. Naša ponuka vonkajších svietidiel zahŕňa tiež ďalšie typy svietidiel. Stačí si len vybrať to pravé!


Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i