Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED vonkajšie svietidlá

Kategorie Ledvance SMART
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vonkajšie LED svietidlá – Vonkajšie osvetlenie LED


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na vonkajšie LED osvetlenie. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svietidlá vonkajšie sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED svetlá vonkajšie sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.LED svetlá na senzor majú takzvané oči (PIR senzor pohybu), ktoré dokážu rozpoznať tepelné stopy – vlny z pohybujúcich sa objektov. LED svietidlo vonkajšie so senzorom pohybu, má vo svojom zábere isté prostredie – príjazdovú cestu, chodník, vchod, ktoré pozoruje. V prípade, že je toto prostredie narušené, svetlo sa automaticky zapne. Od vás nie je vyžadovaná žiadna iná manuálna činnosť, okrem samotného pohybu. Aj z tohto dôvodu odporúčame používať vonkajšie LED svietidlá so senzorom takým spôsobom, aby sledovaná oblasť bola pri vstupoch do miestností/chodieb. Umiestnenie je na vás, typovo však ponúkame stropné LED svetlá so senzorom a nástenné LED svetlá so senzorom. Taktiež je nutné spomenúť, že nočné LED svetlo s pohybovým senzorom nemá iba svetelnú funkciu, ale aj tú ochrannú. Majiteľ bude upozornený na prípadný neoprávnený pohyb a páchateľ, sa môže zľaknúť.


LED solárne svetlá


LED solárne svetlo známe tým, že je nezávisle od elektrickej siete a je vybavené solárnym modulom a batériou namiesto napájacieho kábla. Solárny modul zachytáva automaticky slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie.Tým pádom vaše náklady na energiu sú na hodnote 0. LED solárne lampy vonkajšie sú, preto vhodným riešením, avšak je nutné si uvedomiť, že v prípade kratších dní (počas zimných mesiacov), môže byť takéto svetlo nedostatočné. Vzhľadom na to, že LED vonkajšie osvetlenie nachádza uplatnenie v exteriéri, odporúčame vám si pozrieť príslušné IP krytie (a prečítať si náš článok na túto problematiku).


Či už máte záujem o klasický napájané alebo LED svetlá vonkajšie solárne, manuálne spúšťacie, alebo tie spúšťané automaticky na pohyb, veríme, že vás naša ponuka pre LED osvetlenie vonkajšie nesklame. Nakupujte za skvelé ceny kvalitné vonkajšie LED osvetlenie na dom a pre vašu záhradu s nami! Pre kompletnú LED ponuku kliknite tu!

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i