Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Kuchynské lustre - BRILAGI

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Lustre do kuchyne – Varte bezpečne pod štýlovým svetlom


Už ste boli niekedy v dome alebo v byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete takýto príbytok. Luxusné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. V našej ponuke nájdete rôzne možností pre luster do obývačky, luster do spálne, detskej izby alebo kuchynské lustre pre spojenie kuchyni a jedálne. Okrem rozdelenia podľa miestností, máme taktiež pripravené typové rozdelenie, v ktorom môžete nakupovať klasické (drevené), retro (vintage a rustikálne lustre) a moderné a luxusné prevedenia (dizajnové, Tiffany vitrážové a krištáľové lustre) prevedenia. A práve na kuchynské lustre sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


Farba, dizajn a štýl


Pokiaľ hľadáte luster do kuchyne nad stôl, alebo do stredu miestnosti - ste na tom správnom mieste! V našej ponuke máte v podstate celú škálu farebných, materiálových, dizajnových a štýlových prevedení pre luxusné lustre do kuchyne


Vzhľadom na bežnú tradičnú farebnosť kuchynskej linky sú veľmi populárne konzervatívne farby (čierny luster do kuchyne/biely luster do kuchyne), avšak, na svoje si prídu aj milovníci výstredných farieb (napríklad spoločnosť TIARA ponúka silno modré, zelené a iné farebné prevedenia, spoločnosť Eglo ponúka taktiež zelené, ružové a ďalšie farebné prevedenia.


Pokiaľ ide o dizajn, v ponuke si môžete vybrať visiace lustre do kuchyne. Závesné lustre do kuchyne môžu byť na lanku (variácie pre sťahovací luster do kuchyne), na tyči alebo na reťazi. Takýto visiaci luster do kuchyne je vhodné pred kúpou zvážiť v pomere s výškou príslušnej miestnosti.


Štýlové prevedenia sú taktiež bohaté. Či už máte záujem o rôzne variácie pre retro luster do kuchyne, v ktorých nájdete typovo vintage a rustikálne lustre do kuchyne alebo skôr cielite na moderné lustre do kuchyne.


Aký luster do kuchyne?


V prípade, že sa práve chystáte na svetelné zariaďovanie vašej kuchyne a potrebujete poradiť práve s lustrom, môžete si prečítať náš článok, ktorý je zameraný práve na túto problematiku. Neváhajte a nakupujte kvalitné a lacné lustre do kuchyne už dnes! Taktiež odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj zľavnené kuchynské lustre!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i