Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Interiérové svietidlá - Philips

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Interiérové svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Lampy Hue a inteligentné interiérové svietidlá Philips


Pokiaľ sa rozhodujete pre inteligentné osvetlenie, potom veríme, že práve značka Philips Hue patrí medzi tie najvhodnejšie alternatívy. V rámci našej ponuky nájdete Philips Hue stropné/bodové a podhľadové svietidlá, Philips Hue lustre, Philips Hue lampy a mnoho ďalšieho.


Jednotlivé inteligentné svietidlá Philips Hue môžete ovládať pomocou vášho telefónu, tabletu a pokiaľ máte domáceho asistenta – postačí vám váš hlas. Philips Hue svietidlá predstavujú elegantné a moderné riešenie, ktoré si veľmi rýchlo zamilujete a po pár dňoch používania sa budete pýtať, prečo ste si Smart osvetlenie nezabezpečili skôr. Lampa RGB Philips sa bude vynikať na vašom stole, popri práci si nastavíte ostré biele svetlo na sústredenie a neskôr pri relaxe si nastavíte jemnejšie svetlo s príjemnou farbou. Produkty tohto výrobcu nepochybne pôsobia luxusným dojmom, a preto okrem jednoduchého osvetlenia získate aj krásne dekoračné prvky do vašej domácnosti. Philips Hue kúpeľňové svietidlá nájdu uplatnenie pri relaxačnom kúpeli, kedy namiesto vychádzania a prerušovania vašej pohody, jednoducho hlasom upravíte farbu alebo intenzitu svetla pre ešte lepší pôžitok. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.


Šetrite vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať napríklad aj Philips Hue interiérové svietidla za zlacnené ceny! Akcie sú však v niektorých prípadoch časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i