Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Detské lampy a lampičky

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Lampy pre deti – Detské lampy s projektorom


Detské lampy patria nepochybne k najdôležitejším druhom, ktorý nájdete v kategórií zameranej na detské svietidlá. Okrem toho si z nášho sortimentu následne môžete dokupovať aj ďalšie svetelné alternatívy, ako napríklad detské stropné svietidlá (lustre, bodovky) alebo detské nástenné svietidlá a iné. V prípade, že máte záujem o detské LED lampy, volíte správne. Vďaka modernej technológii tieto lampy sprostredkujú kvalitné svetlo a dlhú služobnú životnosť (až do 50 000 svetelných hodín). Detské lampičky z našej ponuky taktiež disponujú veľmi dôležitou vlastnosťou – šetrnosť voči zraku vášho dieťaťa!


V našej ponuke nájdete rôzne variácie pre produkt detská lampička. Jedná sa o lampy pre všetky vekové kategórie (od vašich najmenších až po vašich puberťákov) a všetky pohlavia. Podľa vašich preferencií si môžete zvoliť detské lampy na stôl, detské lampy na stenu alebo detské stropné lampy. Práve detské stolové lampy máme v rôznych zaujímavých tvarových prevedeniach napríklad kaktus, hríb a iné. Radi by sme vyzdvihli 3D stolné lampy od spoločnosti Rabalux (Rabalux 4550). Táto stolná lampa ponúka úžasnú svetelnú panorámu, a teda môže byť použitá aj ako nočná lampa pre deti. Detské nočné lampy na stenu sú rozličné, avšak za zmienku určite stojí Star Wars dotyková lampa pre deti. Taktiež by sme radi vyzdvihli rôzne variácie pre produkt premietacia lampa pre deti. Počas dňa jednoduché svetlo, počas noci nádherná projekcia. A keď už sme pri tých špeciálnych – nekonvenčných prevedeniach, musíme spomenúť, že sa v našej ponuke nachádzajú aj rôzne variácie pre produkt lampička detská s melódiou.


V rámci našej ponuky môžete naraziť na rôzne Disney prevedenia ako spomínané Star Wars lampy a iné (Autá, Lietadlá, Ľadové Kráľovstvo – Frozen lampa). Detské svetlo na stenu môže zastávať aj funkciu svetla orientačného, vďaka ktorému vaše deti nebudú mať strach z tmy. Veríme, že naše detské nočné lampy upútajú detskú pozornosť a podporia ich detskú kreativitu.


V prípade, že neviete aké osvetlenie do detskej izby zvážiť pri jej zariaďovaní, odporúčame vám si prečítať náš článok.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i