Na sklade máme 920 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

pohodlie vyberu z domova, bohata ponuka, rychla reakcia obchodu, dorucenie presne podla dohody ... a tovar krasny za dobru cenu

Overený zákazník

 • expresné dodanie tovaru
 • dobré ceny
 • skúsenosti s predošlých nákupov

Overený zákazník

 • veľký výber s príslušenstvom

Overený zákazník

Detské lampy a lampičky

 • Farba
 • Výrobca
 • Počet žiaroviek
 • Funkcie
 • Pätica
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Napätie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (1)
biela (153)
červená (33)
čierna (57)
číra (1)
fialová (12)
hnedá (5)
modrá (81)
oranžová (22)
patina (1)
ružová (64)
sivá (12)
zelená (37)
zlatá (1)
žltá (23)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Výrobca

Odporúčame
Briloner (5)
Eglo (22)
Globo (17)
Lucide (31)
Luxera (2)
Nedes (1)
Paulmann (1)
Philips (91)
Prezent (23)
Rabalux (43)
Top Light (4)
Ostatné značky
Dalber (38)
Ideal Lux (2)
Klik (5)
LEDKO (1)
Panlux (3)
Sandria (6)
Varta (7)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Pätica

Ostatné značky
E14 (104)
E27 (72)
G24q (1)
G4 (6)
G9 (1)
GU10 (7)
GX53 (1)
PLC (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
drevo (10)
keramika (13)
kov (147)
plast (339)
sklo (9)
textil (31)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Napätie

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (416)
IP44 (4)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Detské lampičky

Detské lampy a lampičky patria nepochybne k najdôležitejším druhom detských svietidiel a osvetlenia. Kladieme preto nielen dôraz na krásny a milý dizajn, ale najmä na ich správnu funkčnosť. Dôležitou vlastnosťou našich detských lampičiek je, že sú šetrné k zraku vášho dieťaťa!
 
Preto sa pri výbere detskej lampičky či lampy do detskej izby neponáhľajte, na výber je z bezmála 50 druhov osvetlenia.
Pokiaľ hľadáte aj iné detské lampy a lampičky, pozrite sa do kategórie lampy a lampičky. Objavíte detské lampičky, za ktoré nezaplatíte veľa.
 
 
Lacné detské lampičky v rôznych designoch potešia najmenších, ale hneď ako vyrastú, nebude vás trápiť nákup novej. I detské stolné lampičky pre školákov  môžu byť farebne zaujímavé i cenovo prijateľné.
 
 
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.