Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zrkadlá

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Zrkadlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

LED zrkadlá do kúpeľne


V príslušnej kategórii na vás čakajú rôzne alternatívy pre LED zrkadlo do kúpeľne so svetlom. Nikoho asi neprekvapí, že kvalitné osvetlenie pre kúpeľňové zrkadlá je nevyhnutnosťou, vzhľadom na to, že sa jedná o produkt každodennej potreby, ktorý do istej miery ovplyvňuje zvyšok dňa. Preto potrebujete kvalitné silné svetlo, čo je devízou technológie LED. Okrem toho sa táto technológia vyznačuje aj úsporou energie a dlhou životnosťou. V našej ponuke nájdete varianty pre obdĺžnikové ako aj okrúhle zrkadlo do kúpeľne. Čo je ďalšou zaujímavosťou je stmievateľná funkcia, ktorá vám umožní regulovať tepelnú intenzitu – ostré svetlo ráno pri príprave do práce, školy a teplejšie, jemnejšie svetlo pri vašom relaxačnom kúpeli.


Zrkadlo s LED podsvietením by malo taktiež disponovať určitou odolnosťou voči tekutinám, vzhľadom na to, v akom priestore sa nachádza. Preto naše produkty pre podsvietené zrkadlo obsahujú aj údaj o IP krytí. Bližšie o jednotlivých hodnotách v našom článku. Zrkadlá môžete doplniť o stropné svietidlá do kúpeľne, nástenné svietidlá do kúpeľne alebo rôzne kúpeľňové doplnky.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i