Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Závesné žiarivky - Ledvance

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Závesné žiarivky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Závesné žiarivky - Kvalita s variabilitou použitia


Žiarivkové svetlá rozoznávame v dvoch základných kategóriách, v závislosti od toho, ako sú upevnené. Prvým typom, ktorý je tesne pripevnený ku stropu sú prisadené žiarivky. Druhým typom sú tie, ktoré visia zo stropu, ide o takzvané závesné žiarivky a práve na tie sa pozrieme bližšie. Výber alternatívy sa odvíja od umiestnenia svietidla. 


Predstavenie kategórie a uplatnenie produktov


Osvieťte vaše pracovné priestory a možno aj vašu domácnosť (napríklad  kuchyňu) produktmi z našej kategórie zameranej na žiarivkové závesné svietidlá. 


Zabudovaná technológia LED vám sprostredkuje kvalitné svetlo (za spotreby nízkeho objemu elektrickej energie) a dlhú služobnú životnosť. V niektorých prípadoch sa odhaduje až 50 000 aktívnych hodín. Kým sa väčšina sortimentu sústreďuje svojím dizajnom práve na pracovné využitie, v rámci ponuky narazíte aj na viac farebné modelové prevedenia, ktoré nájdu uplatnenie, aj u vás doma – značka OFINNA


Okrem rôznych variácií pre závesné svietidlo nájdete v našej ponuke aj rôzne príslušenstvo, ako napríklad lankové závesy, štartéry a iné. 


Taktiež máme pre vás pripravenú akciovú ponuku, ktorá vám umožní nakupovať žiarivkové závesné svetlá za zľavnené ceny

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i