Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Predĺžená záruka až 5 rokov

Aktuality a oznámenia

Tatiana

Či už kupujete akékoľvek svietidlo, vždy je dôležitá jeho životnosť. Pretože sa nebojíme a naopak, sme si kvalitou našich svietidiel istý, ponúkame predĺženú záruku na všetky typy osvetlenia.

Záruka na svietidlá = záruka spokojnosti

Vždy, keď si zaobstarávate novú vec, zaujíma vás okrem nej určite aj jej záručná doba. Na našich svietidlách máte automaticky záručnú dobu nie len dva, ale tri roky. Nemusíte si ich nikde vyžadovať, trojročná záruka je na svietidlách automaticky. Takúto dlhú záruku vám môžeme ponúknuť aj preto, že veríme kvalite našich ponúkaných svietidiel a všetkých produktov a vieme, že vám budú slúžiť dlhé roky.

Jediné, na čo sa táto trojročná záruka nevzťahuje, sú žiarovky.


Sú tu ale aj svietidlá, kde sme na záruke ešte o niečo pridali. Na profi svietidlá, ktoré slúžia ako osvetlenie exteriéru sme záruku predĺžili na celých 5 let. A to už je ozaj dosť dlhá doba na to, aby ste skutočne verili ich kvalite a s pokojom v duši si ich zaobstarali. Ďalšie výhody 

Pokiaľ sa rozhodnete u nás nakúpiť, nie je táto dlhá záruka jediným benefitom, ktorý u nás získate. Pokiaľ sa stále rozhodujete medzi niekoľkými produktami a stále si nie ste istí, nezúfajte. Objednajte si produkt, ktorý sa vám páči. Ak v reálu zistíte, že by sa vám hodilo skôr niečo iného, máte až 60 dní na vrátenie. Naviac pokiaľ u nás nakúpite nad 20 €, získate dopravu zadarmo


Dodacie lehoty objednaného tovaru sú veľmi rýchle. A to aj vďaka tomu, že na sklade držíme viac ako 1 180 000 produktov. S nákupom u nás teda nezískate len tovar, ktorý si objednáte. Získate naviac aj rôzne bonusy a benefity, ktoré sa skutočne vyplatia. 

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i