0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nakupujte bez obáv

Nina

Nie ste si pri nákupe istí, že objednávaný tovar je ten pravý? Poprípade už ste nakúpili a zistili ste, že by ste chceli inú farbu svietidla, iný tvar? Alebo ste na našom e-shope objavili osvetlenie, ktoré sa Vám páči viac? Všetko sa dá vyriešiť a my Vám radi výjdeme v ústrety.

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní 

V prípade, že ste nakupovali pre svoje súkromné účely, máte ako zákazník (spotrebiteľ) právo na vrátenie objednaného tovaru do 14 dní od jeho doručenia. U nás je to veľmi jednoduché, preto sa nemusíte báť nevhodných nákupov. Stačí vyplniť formulár pre vrátenie tovaru a tovar spoločne s vytlačeným a vyplneným formulárom poslať na adresu Svet-svietidiel.sk, Poste restante, Vlastenecké námestie 3322/4, 850 00 Bratislava – Petržalka, výhradne slovenskou poštou. Viac informácii o postupe pri vrátení tovaru nájdete tu.
  

Peniaze vraciame bezodkladne 

Peniaze vraciame bezodkladne po prijatí vráteného tovaru. A ako spoznáte, že sa k nám tovar dostal v poriadku späť? Akonáhle je tovar z našej strany prijatý, obdržíte od nás informačný e-mail, kde je všetko uvedené. Naozaj sa nie je čoho báť, teraz už len ostáva pustiť sa do príjemných a bezstarostných nákupov.
 
 
Pokiaľ si nie ste stále istí výberom tovaru alebo postupom pri nákupe alebo vrátení tovaru, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2020 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i