Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nakupujte bez obáv

O nákupe

Tatiana

Nie ste si pri nákupe istí, že objednávaný tovar je ten pravý? Poprípade už ste nakúpili a zistili ste, že by ste chceli inú farbu svietidla, iný tvar? Alebo ste na našom e-shope objavili osvetlenie, ktoré sa Vám páči viac? Všetko sa dá vyriešiť a my Vám radi výjdeme v ústrety.

Nákupy z pohodlia domova

Jednoduchšie a bezpečnejšie to už pri nákupe nejde. Vyberať osvetlenie môžete z pohodlia domova v mnohých prehľadných kategóriách. Nájdete u nás svietidlá do každého priestoru v mnohých variantoch. Tiež vám garantujeme najnižšiu cenu na trhu, takže nakúpite naozaj výhodne. A keď objednaný tovar nebude to pravé? Môžete ho vrátiť v lehote 60 dní od prevzatia.

Možnosť vrátenia tovaru do 60 dní 

V prípade, že ste nakupovali pre svoje súkromné účely, máte ako zákazník (spotrebiteľ) právo na vrátenie objednaného tovaru do 60 dní od jeho doručenia. U nás je to veľmi jednoduché, preto sa nemusíte báť nevhodných nákupov. Stačí vyplniť formulár pre vrátenie tovaru a tovar spoločne s vytlačeným a vyplneným formulárom poslať na adresu Svet-svietidiel.sk, Poste restante, Vlastenecké námestie 3322/4, 850 00 Bratislava – Petržalka, výhradne slovenskou poštou. Viac informácii o postupe pri vrátení tovaru nájdete tu.
  

Peniaze vraciame bezodkladne 

Peniaze vraciame bezodkladne po prijatí vráteného tovaru. A ako spoznáte, že sa k nám tovar dostal v poriadku späť? Akonáhle je tovar z našej strany prijatý, obdržíte od nás informačný e-mail, kde je všetko uvedené. Naozaj sa nie je čoho báť, teraz už len ostáva pustiť sa do príjemných a bezstarostných nákupov.
 

Pokiaľ si nie ste stále istí výberom tovaru alebo postupom pri nákupe alebo vrátení tovaru, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Spýtajte sa na čokoľvek

Mariana

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
     
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i