Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

RGB LED pásiky - Leuchten Direkt

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: LED pásiky RGB - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

RGB LED pásiky s diaľkovým ovládaním – Farebné LED pásy


V rámci hlavnej kategórie LED, sme si pre vás pripravili selekciu zameranú na rôzne alternatívy pre produkt RGB LED pásik


Možnosti a použitie

U príslušného osvetlenia je možné si zvoliť farbu, ktorú ma svetlo vyžarovať, a to na základe poskytovaného spektra. Jedná sa o moderné osvetlenie, ktoré nachádza najčastejšie uplatnenie ako pod linkové svietidlo do kuchyne, svietidlo pod schody, avšak vďaka možnosti lámania a napájanie je veľmi jednoduché umiestniť tento typ osvetlenia v podstate kdekoľvek. V konečnom dôsledku bude v rámci variability použitia jedinou hranicou vaša kreativita! Farebné LED pásiky sa vyznačujú úsporou energie a dlhou služobnou lehotou (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín). 


V ponuke narazíte na RGB LED pásiky s ovládačom či už klasického charakteru alebo na ovládanie môžete použiť aj vaše mobilné zariadenie, či tablet. Práve za inteligentné osvetlenie tu nájdete zastúpenie prestížnych produktov ako Philips Hue, Xiaomi Yeelight a mnohé ďalšie. 


LED pásy farebné -  Na čo si dať pozor! 

Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, (medzi ktoré patria aj niektoré produkty z tejto kategórie), tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je príslušný produkt odolný voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, pokiaľ sa rozhodnete LED pásik farebný umiestniť v exteriéry - vzhľadom na to, že zvolené svietidlo bude čeliť rôznym podmienkam (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Podľa toho, proti akej záťaži produkt postavíte, na vás čakajú v ponuke LED pásiky farebné s nižším krytím ako IP44, ale aj tie skutočne odolné s krytím IP65. Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku!


Šetrite vo Svete svietidiel – LED RGB pásiky v akcii!

Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať aj rôzne variácie pre farebný LED pásik za zvýhodnené ceny! Akcie sú však časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i