Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Rabalux svietidlá svetlá a osvetlenie

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Osvetlenie Rabalux – maďarské svetlá a svietidlá


Firma RABALUX bola založená v roku 1993 v Maďarsku a rýchlo sa stala dôležitým výrobcom na maďarskom trhu s osvetlením. Teraz sa už rozrástla do 12 európskych krajín (Maďarsko, Česká Republika, Slovenská republika, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvátsko, Ukrajina, Srbsko, Lotyšsko, Litva, Estónsko). Na českom trhu pôsobí firma Rabalux CZ Svítidla s.r.o. úspešne už cez 12 rokov a neustále rastie.

Sme radi, že vám môžeme svietidlá RABALUX ponúknuť aj  v našom e-shope svet-svietidiel.sk.

RABALUX sa so svojimi výrobkami zameriava prevažne na úspornosť, spoľahlivosť a dosahuje optimálny pomer cena/výkon. Firma každoročne obnovuje svoje portfólio a tak neustále drží krok s najnovšími modernými trendami v zariaďovaní domácnosti, ale na svoje si prídu aj vyznávači klasických štýlov.


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať rôzne Rabalux vonkajšie svietidlá ako aj varianty do interiéru. V ponuke nájdete stropné svietidlá Rabalux, medzi ktorými bez pochýb dominujú Rabalux lustre. Pri nakupovaní u nás, máte na výber z viac ako 350 rôznych prevedení pre lustre Rabalux. Typovo môžete nakupovať luster na lanku, na tyči, na reťazi, sťahovací a prisadený. Ďalšími produktami, ktoré sa tešia veľkej popularite sú lampy Rabalux. Samozrejme si môžete vybrať z rôznych alternatív pre Rabalux stolná lampa (napríklad lávová lampa Rabalux, soľná lampa Rabalux aj v rôznych nezvyčajných tvaroch) a alternatív pre Rabalux stojaca lampa. Príslušné Rabalux lampy sú samozrejme ponúkané v rôznych materiálových, štýlových a dizajnvoých prevedeniach, pričom sú zastúpené produkty do pracovného priestoru, domácnosti, ale aj do detských izieb.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i