Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Rabalux svietidlá svetlá a osvetlenie

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Rabalux - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Rabalux svietidlá do exteriéru aj interiéru


Firma Rabalux bola založená v roku 1993 v Maďarsku a rýchlo sa stala dôležitým výrobcom na maďarskom trhu s osvetlením. Teraz sa už rozrástla do 9 európskych krajín. Sme radi, že vám môžeme Rabalux svietidlá ponúknuť taktiež v našom e-shope.


Rabalux sa so svojimi výrobkami zameriava prevažne na úspornosť, spoľahlivosť a dosahuje optimálny pomer cena/výkon. Firma každoročne obnovuje svoje portfólio, a tak neustále drží krok s najnovšími modernými trendmi v zariaďovaní domácnosti, ale na svoje si prídu aj vyznávači klasických štýlov.


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať rôzne Rabalux vonkajšie svietidlá ako aj varianty do interiéru. V ponuke nájdete stropné svietidlá Rabalux, medzi ktorými bez pochýb dominujú Rabalux lustre. Pri nakupovaní u nás, máte na výber z viac ako 350 rôznych prevedení pre lustre Rabalux. Typovo môžete nakupovať luster na lanku, na tyči, na reťazi, sťahovací a prisadený. Ďalšími produktami, ktoré sa tešia veľkej popularite sú lampy Rabalux. Samozrejme si môžete vybrať z rôznych alternatív pre Rabalux stolná lampa (napríklad lávová lampa Rabalux, soľná lampa Rabalux aj v rôznych nezvyčajných tvaroch) a alternatív pre Rabalux stojaca lampa. Príslušné Rabalux lampy sú samozrejme ponúkané v rôznych materiálových, štýlových a dizajnvoých prevedeniach, pričom sú zastúpené produkty do pracovného priestoru, domácnosti, ale aj do detských izieb.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i