Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Priemyselné svietidlá - OPPLE

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Priemyselné svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Priemyselné svetlá – Kvalitné technické osvetlenie


V rámci našej hlavnej kategórie zameranej na priemyselné osvetlenie, sa pozrieme na selekciu produktov, ktorá sa nachádza v tejto podkategórií. Jedná sa o ponuku zameranú na rôzne variácie pre priemyselné svietidlo (často nazývané aj technické svetlo).


Priemyselné lampy a technické svietidlá


Tento typ osvetlenia je určený prevažne pre priemyselné a výrobné haly, sklady, chodby, tunely a podobne. V prípade potreby osvetlenia vonkajších priemyselných priestorov, odporúčame nazrieť do našej kategórie zameranej na reflektory a LED reflektory.


Produkty z nášho sortimentu sa vyznačujú modernou technológiou – LED priemyselné osvetlenie. V čom sa teda skrývajú benefity používania tejto alternatívy? Vďaka tejto technológií, vám priemyselné svietidlá LED poskytnú kvalitné silné svetlo. Okrem toho sú LED priemyselné svietidlá povestné aj spotrebou nižšieho objemu energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Skvelý spôsob, ako aj vy môžete jednoducho ušetriť! LED svietidlá priemyselné sa taktiež vyznačujú dlhou služobnou životnosťou, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych svetelných hodín. Efektívna dlhodobá investícia – vyhnite sa častému kupovaniu nových svietidiel a vkladaniu nákladov do ich výmeny.


Takéto osvetlenie musí byť kvalitné a zároveň odolné voči rôznym, často veľmi náročným podmienkam. Preto v našej ponuke nájdete priemyselné LED osvetlenie s krytím IP65. O tom, čo táto hodnota predstavuje sa dočítate viac v našom článku!


Akcia – Priemyselné LED svetlá


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj LED svietidlá stropné priemyselnéza zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i