Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Olovené akumulátory

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Olovené akumulátory


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče, ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek. 


V rámci našej kategórie zameranej na elektro, sme si pre vás pripravili aj selekciu sústreďujúca sa na rôzne variácie pre olovený akumulátor


Naša ponuka sa výlučne sústreďuje na olovený akumulátor 12V s rôznymi kapacitami ampérových hodín (akumulátor 12V/7Ah, akumulátor 12V/12Ah a podobne). Príslušné olovené batérie nachádzajú využitie ako trakčné batérie, kedy sú používané na súvislý pohon pri zariadeniach ako golfové, invalidné a vysokozdvižné vozíky a ako štartovacie batérie, ktoré podajú vysoký výkon v rámci krátkeho času – prvok potrebný na naštartovanie motora. Keďže sa snažíme byť naozaj komplexný, v rámci našej ponuky nájdete aj špeciálne osvetlenie vzťahujúce sa k vozidlám.


Taktiež chceme pripomenúť, že použité, vybité batérie by ste nemali vyhadzovať do koša. Tento typ produktu patrí do špeciálneho kontajnera na nebezpečný odpad.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i