0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Záhrada

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Leto je tu s ním aj sezóna vonkajšieho osvetlenia. Pozvite svetlo do vašich záhrad aj po zotmení.

Leto je tu s ním aj sezóna vonkajšieho osvetlenia. Pozvite svetlo do vašich záhrad aj po zotmení.

Nech záhrady ziaria aj po zotmení!
 
Pokiaľmáte záhradu, určite ste na ňu tiež náležite pyšní a je plná dômyselne umiestnených záhradných svietidiel. Ak nie, nezúfajte. Práve teraz si môžete vybrať zo širokej ponuky vonkajšieho osvetlenia. Navyše sa nemusíte báť vysokej obstarávacej ceny, veľa vonkajších svietidiel sa nachádza vo veľkom letnom výpredaji.
 
Vybrať vhodné osvetlenie na záhradu nie je žiadna veda. Najskôr si musíte ale rozmyslieť, či máte záujem o osvetlenie napájané elektrickou energiou, či solárne. Ak zvolíte prvú variantu, v druhom kroku je potrebné si vybrať, či sa vám bude hodiť lampa, nástenné čí bodové svietidlo
 
Ak zvolíte solárne osvetlenie, verte, že nielen ušetríte, ale tiež nebudete musieť riešiť, kam s káblami a kde svietidlo zapojiť. Rovnako ako klasické záhradné osvetlenie, disponujú solárne svietidlá mnohými typmi a druhmi. Najviac obľúbenými sú rôzne postavičky, zvieratá či farebná svietidlá skladajúce sa z farebných sklíčok. Vytvárajú totiž naozaj netradičný a veľmi zaujímavý svetelný efekt.
 
Posledným riešením, ktoré sa však stáva čím ďalej viac populárne, sú petrolejové lampy. Lampičky sú vkusné, praktické a nijako drahé. Dokúpiť k nim možno rôzne vonné parafíny, takže vykúzlia naozaj príjemnú atmosféru.
 
Vyberte si kvalitné a lavné vonkajšie osvetlenie.


 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.