Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vonkajšie svietidlá - klasické, solárne aj petrolejové

Dátum: 16.6.2014

Leto je tu s ním aj sezóna vonkajšieho osvetlenia. Pozvite svetlo do vašich záhrad aj po zotmení.

Leto je tu s ním aj sezóna vonkajšieho osvetlenia. Pozvite svetlo do vašich záhrad aj po zotmení.

Nech záhrady ziaria aj po zotmení!
 
Pokiaľmáte záhradu, určite ste na ňu tiež náležite pyšní a je plná dômyselne umiestnených záhradných svietidiel. Ak nie, nezúfajte. Práve teraz si môžete vybrať zo širokej ponuky vonkajšieho osvetlenia. Navyše sa nemusíte báť vysokej obstarávacej ceny, veľa vonkajších svietidiel sa nachádza vo veľkom letnom výpredaji.
 
Vybrať vhodné osvetlenie na záhradu nie je žiadna veda. Najskôr si musíte ale rozmyslieť, či máte záujem o osvetlenie napájané elektrickou energiou, či solárne. Ak zvolíte prvú variantu, v druhom kroku je potrebné si vybrať, či sa vám bude hodiť lampa, nástenné čí bodové svietidlo
 
Ak zvolíte solárne osvetlenie, verte, že nielen ušetríte, ale tiež nebudete musieť riešiť, kam s káblami a kde svietidlo zapojiť. Rovnako ako klasické záhradné osvetlenie, disponujú solárne svietidlá mnohými typmi a druhmi. Najviac obľúbenými sú rôzne postavičky, zvieratá či farebná svietidlá skladajúce sa z farebných sklíčok. Vytvárajú totiž naozaj netradičný a veľmi zaujímavý svetelný efekt.
 
Posledným riešením, ktoré sa však stáva čím ďalej viac populárne, sú petrolejové lampy. Lampičky sú vkusné, praktické a nijako drahé. Dokúpiť k nim možno rôzne vonné parafíny, takže vykúzlia naozaj príjemnú atmosféru.
 
Vyberte si kvalitné a lavné vonkajšie osvetlenie.


 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.