Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vonkajšie svietidlá

Dátum: 14.7.2013

Svítidla na nájezdovou cestu, do Vaší zahrady či kolem Vašeho domu, to vše tady najdete a ještě mnohem víc!!

Svietidlá na Vašu záhradu či okolo domu veľmi dôležitá. Preto je potrebné ani na ne nezabúdať. My sme to samozrejme neurobili a pripravili sme tu kategóriu vonkajšie osvetlenie, kde samozrejme nájdete všetky možné vonkajšie svietidlá, ktorá Vás len napadnú.

Ak radi šetríte naše životné prostredie, určite Vás nadchne ponuka svietidiel solárnych, ktoré berú energiu zo slnečného žiarenia a tým vôbec neškodí životnému prostrediu. Jeho sprevádzkovanie je úplne jednoduché, stačí solárne svietidlo umiestniť na niektoré slunnější miesto a už sa z neho môžete tešiť.

Pre tých, ktorým sa páči jednoduchšie, ale veľmi moderné a vzhľadné bodovky, tu pripravená bodové svietidlá na vonkajšie použitie. Nielen, že Vám táto svietidlá budú skvele svietiť, ale tiež Vám zabezpečí skvelý dizajnový doplnok Vašich vonkajších priestorov okolo domu či na záhrade.

Aby sa Vám do Vašej garáže lepšie najížděl, sú tu svietidlá nájazdová. Sami iste spoznáte, že na nájazdovú cestu uvidíte oveľa lepšie ako predtým.

Ako ďalším skvelým dizajnovým prvkom, ale tiež aj veľmi užitočným svietidlom petrolejové lampy. Tieto petrolejové lampy slúžia tiež ako náhradný zdroj energie pre prípad, že by vypol prúd. Do petrolejových lámp si môžete vybrať niektorý z parafínových olejov, ktoré zaistí tiež príjemnú vôňu.

Kategórie rubriky vonkajších svietidiel je ale oveľa pestrejšia. Stačí rozvážiť, ktoré by sa Vám hodilo a objednať si ich na našom internetovom obchode.


        

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.