Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

LED osvetlenie

Dátum: 11.10.2012

Práve medzi najčastejšie používané a najobľúbenejšie svietidlá patria v dnešnej dobe LED svietidlá, ktoré Vám aj my ponúkame.


Veľkou prednosťou LED svietidiel a tiež hlavný dôvod ich popularity je ich životnosť, ktorá činí desiatky až stovky tisíc prevádzkových hodín. LED svietidlá sú tiež veľmi úsporné, čo zistíte a oceníte hlavne v okamihu, keď Vám príde vyúčtovanie za spotrebu elektrickej energie. Práve tu uvidíte, koľko ste s týmito LED svietidlami ušetrili a možno budete až prekvapení .

V každej domácnosti sa v niektorých miestnostiach svetla stále dokola zapínajú a vypínajú, čo zvyčajne nie je pre obyčajné osvetlenie ten najlepší ťah. Avšak niekedy sa tomu jednoducho neubránite. Preto sú pre Vás táto LED osvetlenie to pravé. Týmto svietidlám totiž časté zapínanie a vypínanie nevadí a neškodí . Už z tohto dôvodu LED svetla ocenia taktiež aj rodiny s deťmi. Pre Vaše ratolesti sú práve svetla často veľkým lákadlom, ktorému nemôžu odolať . Neustále zvádza ich nenechavé ruky " bliknúť si ", aby videli, ako sa svetlá rozsvietia a zase zhasnú. S LED osvetlením to už však nebude taký problém .

Tieto svetlá sú naozaj veľmi ekonomická. Vybrať si ich môžete v mnohých variáciách . Môžete ich tiež skombinovať s ostatnými svetlami, aby Vám vytvorili práve Vami požadovaný dizajn. Využiť je možné nielen v domácnostiach, ale aj v niektorých komerčných budovách, firmách či kanceláriách. Ich ďalšie veľké plus je ich odolnosť voči nárazu .

Jedným z najobľúbenejších LED osvetlenie sa stali LED pásy a predovšetkým teda LED žiarovky . LED pásiky sú vhodné nielen do interiérových priestorov, ale aj do priestorov Vášho exteriéru. Táto osvetlenie majú ale ďalšie nespočetné množstvo výhod , ktoré Vás určite nadchnú .
 
          

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.