0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa

Monika

Žiadna z kúpeľní Vašich interiétových miestností by nemala byť a zostať tmavým miestom bez kúpeľňového svietidlá.


Zariaďujete dom, byt alebo iné priestory, kde súčasťou je kúpeľňa, nepostrádateľná súčasť interiérových miestností? Ani také miesta by nemala zostať bez kvalitného a moderného osvetlenia.

Kúpeľňová svietidlá sú špecifické a to vďaka prísnym normám, ktoré musia svietidlá spĺňať, pri užití svetiel v kúpeľňovom, vlhkom prostredí. Najdôležitejším, kladeným požiadavkou na kúpeľňová svietidlá je stupeň krytia čiže inak povedané IP. Je dobré sa preto pri výbere svietidiel poradiť s odborníkom.

Centrálne čiže hlavné osvetlenie kúpeľňové miestnosti je takmer vždy kombinované spolu s nástenným osvetlením, ktoré je pripevňovanie nad umývadlo, k umývadlu alebo k zrkadlovým či po stranách zrkadlových plôch. Hlavným osvětelním máme na mysli stropné svetlo, častokrát aj bodové svietidlo, ktoré sa však hodia skôr do podkrovných kúpeľní. Svietidlá sú vyrábané tak, aby navodila príjemnú, relaxačnú atmosféru pri večernej kúpeli či rannej hygiene. Preto sú kúpeľňová svietidlá vyrábané v decentných, svetlých častokrát hlavne v bielych farbách, ktorá spolu v kombinácii s kovovými prvkami, potom pôsobí veľmi elegantne a vkusne.

Skrátka je len na Vašom vkuse a potrebách, ako zvoliť kombináciu svietidiel tak, aby miestnosť bola kvalitne, príjemne ale bezpečne osvetlená.
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce špecialista

Monika má na starosti e-commerce oddelenie a je fanúšičkou vonkajšieho osvetlenia. Vďaka nej zistíte aké práve frčia trendy vo svete vonkajších svietidiel. A možno aj to ako na efektívne osvetlenie záhrady a okolia domu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Pridajte sa k nám na Facebooku

Nenechajte si ujsť rady, tipy, návody, novinky a špeciálne akcie.

Viac než 150 odberných miest po celej SRViac než 150 odberných miest

Sme vám bližšie ako si myslíte.

Zoznam miest

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.