Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kúpeľňové svietidlá

Dátum: 17.3.2013

Žiadna z kúpeľní Vašich interiétových miestností by nemala byť a zostať tmavým miestom bez kúpeľňového svietidlá.


Zariaďujete dom, byt alebo iné priestory, kde súčasťou je kúpeľňa, nepostrádateľná súčasť interiérových miestností? Ani také miesta by nemala zostať bez kvalitného a moderného osvetlenia.

Kúpeľňová svietidlá sú špecifické a to vďaka prísnym normám, ktoré musia svietidlá spĺňať, pri užití svetiel v kúpeľňovom, vlhkom prostredí. Najdôležitejším, kladeným požiadavkou na kúpeľňová svietidlá je stupeň krytia čiže inak povedané IP. Je dobré sa preto pri výbere svietidiel poradiť s odborníkom.

Centrálne čiže hlavné osvetlenie kúpeľňové miestnosti je takmer vždy kombinované spolu s nástenným osvetlením, ktoré je pripevňovanie nad umývadlo, k umývadlu alebo k zrkadlovým či po stranách zrkadlových plôch. Hlavným osvětelním máme na mysli stropné svetlo, častokrát aj bodové svietidlo, ktoré sa však hodia skôr do podkrovných kúpeľní. Svietidlá sú vyrábané tak, aby navodila príjemnú, relaxačnú atmosféru pri večernej kúpeli či rannej hygiene. Preto sú kúpeľňová svietidlá vyrábané v decentných, svetlých častokrát hlavne v bielych farbách, ktorá spolu v kombinácii s kovovými prvkami, potom pôsobí veľmi elegantne a vkusne.

Skrátka je len na Vašom vkuse a potrebách, ako zvoliť kombináciu svietidiel tak, aby miestnosť bola kvalitne, príjemne ale bezpečne osvetlená.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.