Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Jesenný výpredaj - zľavy až 70%

Dátum: 23.9.2014

Na jeseň nepadá len lístie, ale v našom e-shope aj ceny. Užite si až 70% zľavy, ktoré navyše môžete skombinovať s ďalšími našimi akciami.

Máte radi jeseň? Alebo naopak smútite, že letným dňom je koniec? Tak či onak, rozhodli sme sa vám často daždivé a pochmúrne dni spríjemniť veľkým jesenným výpredajom.

Hneď od prvého jesenného dňa sa môžete tešiť na veľké zľavy a to až do výšky 70%. A nemusíte sa obávať, že by náš výpredajový sortiment bol nejako obmedzený. Ponúkame viac ako 2 000 svietidiel do exteriéru a interiéru a tiež najrôznejšie typy svetelných zdrojov, teda žiaroviek. 
Aby ste sa v ponuke dobre orientovali, je vám k dispozícii niekoľko filtrov. Svietidlá si môžete triediť podľa materiálu, pätice, IP krytia, výrobcu a farby. Tiež ich môžete zoradiť od najpredávanejšieho, od najlacnejšieho a od najdrahšieho. Predovšetkým si však môžete osvetlenia vyhľadať podľa jeho typu. Ponúkame vám napríklad LED svietidlá, lustre či lampy a lampičky. Veľmi lacno tsi eraz tiež zaobstaráte osvetlenia do kuchyne, detskej izby a kúpeľne. 

Doprava a darčeky zadarmo

V jesennom období si v našom e-shope neužijete len veľkého padanie cien, ale ušetriť môžete aj na doprave. Stačí zostaviť objednávku nad 120€. A ešte jedno príjemné prekvapenie, už pri objednávke nad 80€ sa môžete tešiť na darčeky
Aby ste sa pri inštalácii svietidiel nemuseli príliš namáhať, pri množstve modelov je pribalená žiarovka zadarmo. A keď náhodou nie, môžete si ju za výhodnú cenu u nás zaobstarať.

 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.