0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Doprava zadarmo + záruka 3 roky!

Viditeľne sme znížili ceny dopravy. Teraz môžete zaplatiť len 1,90 € alebo pri objednávke nad 30 € máte dopravu úplne ZADARMO.

Doprava zadarmo + záruka na 3 roky – len u nás!

Záruka platí na všetky svietidlá okrem žiarovky.

Viditeľne sme znížili ceny dopravy. Teraz môžete zaplatiť len 1,90 € alebo pri objednávke nad 30 € máte dopravu úplne ZADARMO.

Chceli by ste mať pri nákupe interiérového alebo exteriérového svetla DOPRAVU GRÁTIS?
 
Nakúpte aspoň za 30 €. Je jedno aký druh svetiel alebo iný sortiment tovaru si z nášho e-shopu vyberiete. Stačí, keď si objednáte za viac ako 30 €. Akcia na dopravu sa vzťahuje na všetkých dopravcov a tiež na akýkoľvek druh platby.

Zaplatíte len 1,90 €

Keďže si uvedomujeme, že naši zákazníci pochádzajú z celého Slovenska a náš sklad je len jeden, ako NOVINKU vám ponúkame službu - Zásilkovna. Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 500 miestach po celom Slovensku. V prvom rade však výrazne ušetríte.
Zaplatíte len 1,90 €. Táto čiastka rovnaká pre varianty platby, online, bankový prevod alebo kartou na výdajnom mieste. Poplatok za dobierku činí 1,40 €.
Kde všade si môžete vyzdvihnúť svoju zásielku zistíte tu

Zníženie cien u UPS a Slovenské pošty

Poslednou novinkou, ktorú vám momentálne predstavujeme v súvislosti s dopravou, je zníženie cien u našich tradičných prepravcov UPS a Slovenskej pošty. Táto služba je spoplatnená čiastkou 3,90 € a to pri platbe online kartou alebo bankovým prevodom. Dobierka je za cenu 1,40 €.

Dopravcu aj variant platby si zvolíte v nákupnom košíku. Zoznam výdajných miest vám bude predstavený po kliknutí myšou na čiernu šípku. Pokiaľ potrebujete viac informácií o konkrétnej službe (napríklad čas, spôsob doručenia), nájdete ich po kliknutí myšou na modrý otáznik, ktorý sa nachádza za čiastkou za službu.

 
 

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber