Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 870 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Doprava zadarmo + záruka 3 roky!

Dátum: 15.10.2015

Viditeľne sme znížili ceny dopravy.Teraz môžete zaplatit len 2,90 € alebo pri obejdnávke nad 50 € máte dopravu úplne ZADARMO.

Doprava zadarmo + záruka na 3 roky – len u nás!

Záruka platí na všetky svietidlá mimo žiarovky.

Viditeľne sme znížili ceny dopravy. Teraz môžete zaplatit len 2,90 € alebo pri objednávke nad 50 €, máte dopravu úplne ZADARMO.

Chceli by ste pri nákupe interiérového alebo exteriérového svetla mať DOPRAVU GRÁTIS?
 
Nakúpte aspoň za 50 €. Je jedno aký druh svetiel alebo iný sortiment z našeho e-shopu vyberete. Hlavne je potreba objednať nad 50 €. Akcia na dopravu sa vzťahuje na všetkých dopravcov a tiež na akýkoľvek druh platby.

Zaplatíte len 2,90 €

Pretože si uvedomujeme, že naši zákazníci pochádzajú z celého Slovenska a náš sklad je len jeden, ako NOVINKU vám ponúkame službu Uloženka (heureka point). Možete si tak svoj tovar vyzdvihnúť na viac ako 120 miestach po celom Slovensku a predovšetkým výrazne ušetríte. Zaplatíte len 2,90 €. Táto čiastka je rovnaká pre všetky varianty platby, takže online, bankový prevod, platba v hotovosti alebo kartou na výdajnom mieste.
Kde všade si môžete vyzdvihnúť svoju zásielku zistíte tu

Zníženie cien u GLS a Slovenské pošty

Poslednou novinkou, ktorú vám momentálne predstavujeme v súvislosti s dopravou je zníženie cien u našich tradičných prepravcov GLS a Slovenské pošty. Táto služba je zpoplatnená čiastkou 3,90 € a to pri platbe on line kartou alebo bankovým prevodom. Dobierka je za cenu 0,90 €.

Dopravcu aj variantu platby si zvolíte v nákupnom košíku. Zoznam výdajných miest Vám bude predstavený po kliknutí na čiernu šípku pomocou myši. Pokiaľ potrebujete viac informácií o konkrétnej službe ( napríklad čas, spôsob doručenia) to nájdete, ak kliknete myšou na modrý otáznik. ktorý sa nachádza za čiastkou za službu.
 
 

© 2016 Svet-svietidiel.sk