Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nočné lampičky - Ledvance

  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Nočné lampy do spálne a iných miestností


V rámci hlavnej kategórie stolné lampy, sme si pre vás pripravili selekciu zameranú na rôzne alternatívy pre produkt nočná lampička


Nočné stolové lampy – Variabilita ponuky

Pri prehľadaní ponuky narazíte na rôzne typové, štýlové a farebné prevedenia pre nočné lampičky. Jedná sa najmä o LED nočné lampy – moderná šetrná technológia, s dlhou služobnou životnosťou a kvalitným svetlom.


Typovo si môžete zvoliť dotykové nočné lampy, ktoré vám umožnia elegantnejšiu manipuláciu so svetlom. Lampy príslušného charakteru nájdu uplatnenie vo vašom pracovnom prostredí alebo ich jednoducho používať ako dotykové lampy na nočný stolík vedľa vašej postele. Taktiež sa v ponuke nachádzajú stmievateľné nočné lampy, ktoré vám umožnia lepšiu kontrolu nad svetelnou intenzitou. Jedná sa o moderné nočné lampy, pri ktorých si nastavíte ostré svetlo pre sústredenie pri pracovnom výkone a jemnejšie svetlo pre vaše chvíle relaxu. Populárne sú aj RGB lampy a v letných dňoch prídu vhod, aj stolné ventilátory s LED lampou. Okrem týchto moderných prevedení máme aj tradičné mechanizmy, ako je napríklad všetkým dobre známa nočná lampa so štipcom.


Štýlovo si môžete zvoliť retro nočné lampy (rustikálne a vintage nočné lampy), dizajnové nočné lampy, detské nočné lampy a mnohé iné štýli. Práve vďaka prepracovaným štýlovým prevedeniam, sa jedná o produkty, ktoré okrem tradičnej svetelnej funkcie, poskytujú taktiež funkciu dekoratívnu. Jednoducho luxusné nočné lampy do každej domácnosti!


Šetrite vo Svete svietidiel – Zľavy na lampy nočné!

Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať aj rôzne variácie pre nočná lampa za zvýhodnené ceny! Akcie sú však časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i