Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED nástenné svietidlá na diaľkové ovládanie


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním. Toto svetelné riešenie predstavuje takzvané vedľajšie svetlo miestnosti, ktoré býva často doplnené o centrálne svetlo miestnosti – stropné svietidlá, lustre a podobne. Produkty z tejto kategórie nachádzajú najčastejšie uplatnenie v obývacích a detských izbách, na chodbách a podobne. Nástenné svietidlá, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke sa vyznačujú modernými dizajnami a zastupujú LED nástenné svietidlo s diaľkovým ovládaním – poďme si teda postupne rozobrať, čo táto charakteristika znamená.


Nástenné LED svetlo na diaľkové ovládanie


Príslušné produkty majú v sebe zahrnutú modernú LED technológiu, ktorá v sebe skrýva mnohé benefity. Takéto nástenné LED svietidlo na diaľkové ovládanie vám okrem kvalitného, silného svetla, zároveň poskytne mieru úspornosti, čo určite ocení vaša peňaženka a zároveň dlhú služobnú životnosť. Vďaka tomu, vám môžu príslušné produkty môžu slúžiť odhadovaných 50 000 aktívnych hodín.


LED nástenné svietidlo na diaľkové ovládanie


Možnosť manipulácie so svetlom nebola nikdy jednoduchšia! Tieto LED nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním reprezentujú prvok inteligentného osvetlenia, ktoré vám umožňuje jednoducho a efektívne regulovať intenzitu svetla, zapnúť/vypnúť svietidlo, meniť farby a množstvo ďalšieho v závislosti od toho, aký produkt používate.


Zaujímavosťou týchto produktov je aj ich nekonvenčnosť, kedy sa nemusí nutne jednať o tradičné nástenné svietidlo s diaľkovým ovládaním, ale toto diaľkové ovládanie môže byť nahradené vaším telefónom, tabletom alebo vaším hlasom (čo znamená, že môžete svietidlo a jeho príslušné funkcie regulovať týmito spôsobmi).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i