Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá do kúpeľne - Wofi

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stropné svietidlá do kúpeľne


V rámci tejto ponuky nájdete rôzne variácie pre stropné svietidlo do kúpeľne. Jedná sa najmä o LED svietidlá do kúpeľne. LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED stropné svietidlo do kúpeľne sa vyznačuje aj tým, že má dlhú služobnú životnosť (môže vydržať až 50 000 hodín).


Vzhľadom na to, že náš výber je naozaj široký (tradičné ako aj bodové svetlá do kúpeľne) a prevedenia sú naozaj elegantné, veríme, že si každý príde na svoje! Odporúčame napríklad značku Eglo alebo Briloner, ktorých produkty disponujú skutočne luxusnými dizajnami.


Svieťte bezpečne


Svietidlá do kúpeľne stropné z našej ponuky majú vždy uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED svetlá do kúpeľne môžu prichádzať do styku s vodou. Na daný fakt nadväzuje aj skutočnosť, že pri zariaďovaní kúpeľne svetlom, je potreba dodržovať bezpečnostné zóny. Viac si o tejto tematike môžete prečítať v našom článku. V prípade, že neviete aké stropné svietlo si zvoliť do kúpeľne, môžete si nechať od nás poradiť!


V prípade, že máte záujem aj o iné svetelné alternatívy navštívte našu hlavnú kategóriu pre kúpeľňové svietidlá.Taktiež vám odporúčame sa pozrieť na našu ponuku zrkadiel a príslušných osvetlení k ním.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i