Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED žiarovky GU10

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED GU10 žiarovky


V rámci rozdelenia žiaroviek, ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre LED žiarovky GU10. V prípade, že vám stará žiarovka vyhasla alebo hľadáte nové svetelné riešenie, potom ste na tom správnom mieste! Tieto žiarovky sa rozlišujú vo svojom jase, avšak poskytujú teplé biele svetlo. Tie s nižším jasom sú vhodné pre jedálne a spálne, kým tie s vyšším jasom nájdu uplatnenie v zvyšných častiach vášho príbytku. V ponuke nájdete stmievateľné GU10 žiarovky, GU10 RGB žiarovky a inteligentné GU10 žiarovky s rôznymi inými funkciami.


Nahradenie bežných zdrojov za GU10 LED žiarovky vám poskytne množstvo výhod. LED zdroje vytvoria 6x viac svetla pri rovnakom energetickom zaťažení (čo sa prejaví aj na účtoch za energiu) a ich životnosť môže dosiahnuť až 50 000 hodín. Odolnosť proti vplyvom okolitého prostredia, takmer žiadne zahrievanie pri používaní, žiadne ultrafialové či infračervené žiarenie, odolnosť proti nárazom. Populárne sú najmä Osram GU10 LED alebo Philips GU10 LED. V ponuke na vás čakajú varianty s rôznymi príkonmi.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne varianty pre LED GU10 za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i