Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED žiarovky G9

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED G9 žiarovky


V rámci rozdelenia žiaroviek, ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre LED žiarovka G9. V prípade, že vám stará žiarovka vyhasla alebo hľadáte nové svetelné riešenie, potom ste na tom správnom mieste! LED žiarovky G9 poskytujú nesmerované a virtuálne emitované svetlo všade okolo. Efektívny spôsob, ako priniesť intímne osvetlenie do vášho domova, najmä do spálne alebo obývacej izby. V ponuke nájdete aj stmievateľné žiarovky G9 LED.


Nahradenie bežných zdrojov za G9 žiarovky vám poskytne množstvo výhod. LED zdroje vytvoria 6x viac svetla pri rovnakom energetickom zaťažení (čo sa prejaví aj na účtoch za energiu) a ich životnosť môže dosiahnuť až 50 000 hodín. Odolnosť proti vplyvom okolitého prostredia, takmer žiadne zahrievanie pri používaní, žiadne ultrafialové či infračervené žiarenie, odolnosť proti nárazom. Populárne sú najmä Osram G9 LED alebo Philips G9 LED. V ponuke na vás čakajú varianty s rôznymi príkonmi.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne iné LED žiarovky za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i