Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED Lustre - Jupiter

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: LED Lustre - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

LED Lustre – Elegancia a luxus, ktorý šetrí


Už ste boli niekedy v dome alebo v byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete takýto príbytok. Moderné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. A aj kvôli týmto dôvodom, ak ešte nemáte váš vlastný luster, mali by ste to napraviť. Prinášame vám ponuku zameranú na LED závesné svietidlá (pre kompletnú kategóriu lustrov kliknite tu) V našej ponuke určite nájdete ako LED lustre do obývačky, spálne, detskej izby tak aj prevedenia, ktoré budú skvelo ladiť s vašou kuchyňou alebo jedálňou.


Prečo práve LED


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED lustre sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED závesné osvetlenie sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


Rôzne materiály, farby a prevedenia


Vzhľadom na to, že dopyt na lustre je stále veľký, je potreba mať pripravenú kvalitnú ponuku pre zákazníkov. V našej ponuke zameranej na LED závesné svetlá (ponúkame aj LED prisadené lustre) nájdete rôzne prevedenia farieb, tvarov a použitých materiálov, ktoré sa rok čo rok rozširujú. Nájdete tu napríklad LED drevené lustre, klasické lustre (najmä kovové a plastové) ako aj LED sklenené lustre. Ak ste milovníkom luxusu, práve tieto budú vhodným výberom pre vás. Za zmienku určite stoja honosné LED krištáľové lustre, ktoré dajú vyniknúť nádhernej hre svetiel. Sú symbolom dobrého vkusu a bohatstva a tak neprekvapí, že sú nimi zdobené divadlá, koncertné siene aj honosné sídla. V prípade, že sa rozhodnete do lustra zadovážiť inteligentné žiarovky, môžete si jednoduchým spôsobom takto pretransformovať svoje jednoduché LED svetlá na lanku na veľmi praktické LED lustre na diaľkové ovládanie. Luxus a zabezpečený komfort, ako to znie? Veríme, že lákavo! Myslíme aj na tých najmenších. V našej ponuke nájdete aj LED detské lustre pre rôzne vekové kategórie.


Niektoré naše LED svietidlá na lanku sú v akcií (avšak zvyčajne sú tieto ponuky časovo limitované)! Každý si v našej ponuke príde na svoje, tak neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i