Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Reflektory so senzorom - Philips

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED reflektory so senzorom


V rámci našej hlavnej ponuky zameranej na reflektory, sme si pre vás vyhradili špeciálnu selekciu pre rôzne alternatívy produktu LED reflektor so senzorom pohybu. Čo je vlastne charakteristické pre takéto výrobky?


LED reflektor s pohybovým senzorom sa automaticky spustí, v momente, keď zorné pole bolo narušené (tepelným zdrojom). V závislosti od situácie, je potrebné si správne zvoliť tú najvhodnejšiu alternatívu pre reflektor! Pokiaľ budete osvetľovať menšie priestranstvá veríme, že LED reflektor so senzorom 20w bude dostatočný. V prípade parkovísk, rozsiahlych fasád budov a podobne odporúčame vyššie wattové alternatívy, ako napríklad LED reflektor 50w so senzorom a podobne. Za zmienku určite stoja aj rôzne variácie pre solárny LED reflektor so senzorom, ktorý sa počas dňa automaticky nabije prostredníctvom pôsobenia slnka a v noci vám poskytne osvetlenie - aké šetrné! Vhodné na jarné a letné mesiace, v prípade kratších dní budete musieť stále využiť elektrické napájanie.


Vonkajšie reflektory so senzorom - Na čo si dať pozor! 

Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, (medzi ktoré patrí aj vonkajší LED reflektor s pohybovým senzorom), tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je príslušný produkt odolný voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že zvolené svietidlo bude čeliť rôznym podmienkam(mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Podľa toho, proti akej záťaži produkt postavíte, na vás čakajú v ponuke reflektory s nižším krytím ako IP44, ale aj tie skutočne najodolnejšie s krytím IP65. Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku!


Šetrite vo Svete svietidiel!

Naším váženým zákazníkom taktiež odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie. V rámci nej môžete totižto nakupovať napríklad aj lacné reflektory so senzorom! Akcie sú však časovo limitované, a preto by ste sa mali poponáhľať! 

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i