Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED Kúpeľňové svietidlá - Paulmann

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: LED Kúpeľňové svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

LED svetlá do kúpeľne – Stavte na osvedčenú kvalitu


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória, ktorá ponúka rôzne variácie pre LED svetlo do kúpeľne. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svietidlá do kúpeľne sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED osvetlenie sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


LED svetlo nad zrkadlo do kúpeľne 

Hľadáte štýlové LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla? Ste na tom správnom mieste! V našej ponuke nájdete rôzne elegantné alternatívy pre kúpeľňové svietidlá nad zrkadlo. Okrem tradičnej striebornej farby, v ponuke nájdete aj rôzne iné farebné prevedenia, takže sa nemusíte báť kombinovať naše LED svetlo do kúpeľne nad zrkadlo s vaším interiérovým designom! Všetky LED do kúpeľne v našej ponuke majú uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED kúpeľňové svietidlá môžu počas svojho života prísť do styku s vodou. 


LED stropné a nástenné osvetlenie

Avšak, naša ponuka predstavuje viac ako len elegantné osvetlenie zrkadla. Taktiež môžete nakupovať stropné LED svietidlá. Kým sme ešte na strope, v ponuke nájdete aj podhľadové LED svietidlá (máme dokonca aj sady po viacerých kusoch). Síce menej bežné, ale stále v niektorých domácnostiach používané nástenné LED svietidlá do kúpeľne majú taktiež produktové zastúpenie u nás. V prípade, že kupujete stropné svetlo do kúpeľne po prvý krát, odporúčame vám prečítať náš článok, ktorý vás povedie a poradí vám pri tomto procese. 


Nezabúdajte, že v tejto kategórií sa nachádzajú aj produkty za zvýhodnené ceny! Pre kompletnú kategóriu kúpeľňového osvetlenia kliknite tu!


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i