Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Drevené lustre - Elstead

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Drevené lustre - Prírodné materiály a kvalita


Už ste boli niekedy v dome alebo v byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete takýto príbytok. Moderné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. V našej ponuke nájdete rôzne možností pre luster do obývačky, luster do spálne, detskej izby alebo kuchynské lustre pre spojenie kuchyni a jedálne. Okrem rozdelenia podľa miestností, máme taktiež pripravené typové rozdelenie, v ktorom môžete nakupovať klasické (drevené), retro (vintage a rustikálne lustre) a moderné a luxusné prevedenia (dizajnové, Tiffany vitrážové a krištáľové lustre) prevedenia. A práve na lustre z dreva sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


Drevený luster dodá (ako po svetelnej tak aj po dizajnovej stránke) miestnosti ten správny šmrnc a mal by slúžiť k optimálnemu rozprestretiu svetla v (celej) miestnosti. Jedná sa o takzvané centrálne svetlo, ku ktorému si následne môžete dokupovať doplnkové svetelné alternatívy, ako napríklad nástenné svetlá, rôzne lampy a iné. Na výber máte tri prevedenia, luster drevený prisadený, luster z dreva na lanku alebo luster s drevom na reťazi. Práve tá posledná alternatíva pôsobí ako vhodná voľba pre milovníkov starožitného vzhľadu. Jedná sa totižto o rôzne prevedenia pre retro drevený luster vintage, rustikálne drevené lustre. V rámci tohto typového zaradenia odporúčame produkty od výrobcu HAKON. Populárne sú taktiež Eglo lustre, ktoré nachádzajú široké zastúpenie v našej ponuke.


Neváhajte a nakupujte kvalitné drevené lustre už dnes! V prípade, že chcete na tomto honosnom type osvetlenia trochu ušetriť, môžete navštíviť aj našu akciovú ponuku!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i