Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Domové čísla - FARO Barcelona

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Osvetlenie domového čísla - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Osvetlenie domového čísla


Aby ste dobre videli nielen doma, ale aj vonku, je potrebné myslieť tiež na vonkajšie osvetlenie a práve na kategóriu vonkajšieho osvetlenia, sa pozrieme v tejto kategórií. Aby k vám dobre trafila aj príležitostná návšteva, ktorá k vám pôjde po tme alebo vás našiel kuriér, ktorý vám dovezie balíček, pripravili sme si pre svietiace domové čísla. Tento produkt bude plniť hneď dve funkcie. Každému, kto sa k vám vydá, sa bude podľa takého domového čísla lepšie orientovať a tiež bude príjemne svietiť a vy, teda pred domom lepšie uvidíte.

Domové čísla solárne
Solárne osvetlenie domového čísla je našetrnejšie. Solárny modul zachytáva automaticky slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie. Tým pádom vaše náklady na energiu sú na hodnote 0. Solárne domové čísla sú, preto vhodným riešením, ktoré vás zbaví akejkoľvek starosti.

LED svietiace domové čísla
Taktiež máme LED domové čísla. Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. Domové čísla LED sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín.

V ponuke sa nachádzajú aj rôzne domové čísla so senzorom. Svetlo sa zapne automaticky, v prípade, keď je zorné pole porušené tepelným signálom.

Ku každému číslu obdržíte čísla, aby ste si mohli vytvoriť takú číslicu, ktorú potrebujete.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i