Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Aby darčeky boli pod stromčekom včas

Vianočný zhon odštartoval ešte skôr než vlani a tak je najvyšší čas začať myslieť na darčeky. Predsa len než doputujú k Vám pod stromček, je to dlhá cesta. Ale nebojte, aj tento rok Vám prezradíme tie kúzelné termíny, dokedy ešte stále všetko v pohode a s kľudom stíhate.

Aby ste mali istotu, že všetko prebehne ako má, doporučujeme vyberať tovar, ktorý je skladom. Pre doručenie tovaru do Vianoc prosím využite nasledujúce doporučené dopravné služby a platobné možnosti:
 
Platba na dobierku alebo kartou online
ak využijete tieto dva vyššie uvedené spôsoby platby pri objednaní tovaru najneskôr do 17. 12. 2018 do 7:00 hodiny, garantujeme, že zásielka k vám dorazí pred Vianocami.

Platba bankovým prevodom alebo v hotovosti na odbernom mieste
ak využijete tieto dva vyššie uvedené spôsoby platby pri objednaní tovaru najneskôr do 13. 12. 2018 do 23:59 hodiny, garantujeme, že zásielka k vám dorazí pred Vianocami. 
 
Okrem predvianočnej garancie Vám teraz ponúkame možnosť vrátiť nevhodný darček až do 31. 1. 2019 (viac informácií o akcii nájdete tu). Predsa len nie so všetkými vianočnými darčekmi sa človek musí trafiť do vkusu obdarovaného a tak v prípade, že k tejto nepríjemnej situácii dôjde, môžete tovar vrátiť (nepoužívaný, v originálnom obale).
 
Prajeme Vám krásne a štedré Vianoce.
 
 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.