Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Obávate sa, že sa pod stromčekom zídu tri rovnaké darčeky? Alebo, že sa so svojím výberom netrafíte do vkusu a darček sa nebude páčiť? S nákupom vianočných darčekov v našom e-shope svet-svietidiel.sk táto starosť úplne odpadá. Bez obáv si u nás vyberte darček pre svojich blízkych. Všetky nevhodné darčeky môžete v našom e-shope bez ťažkostí vymeniť za tie správne, alebo ľahko vrátiť.

KEDY TÁTO AKCIA PLATÍ?

Možnosť vrátenia či výmeny darčeka platí na všetok tovar, ktorý zakúpite v termíne 1. decembra - 31. decembra 2018. Tovar zakúpený v tomto časovom rozmedzí je možné vrátiť či vymeniť až do 31. januára 2019.

AKO TO FUNGUJE?

Službu Možnosť vrátenia nevhodného darčeka získate ku všetkým objednávkam vo vyššie uvedenom období automaticky a bezplatne, nie je potrebné ju k objednávke nijako pridávať. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť a využiť tak tejto služby, môžete tak učiniť prostredníctvom Slovenskej pošty či PPL a to najneskôr do 31. januára 2019. Pri vrátení tovaru prosím využite formulár Odstúpenia od zmluvy.

Vrátený tovar musí byť v originálnom obale, vrátane všetkých súčastí a príslušenstva, nepoškodený a nepoužitý spolu s nákupnou faktúrou. Platba Vám bude vrátená späť na bankový účet, alebo tovar vymenený za iný podľa Vášho výberu.

Užite si bezstarostné a pohodlné predvianočné nákupy on-line s garanciou spokojnosti obdarovaného. U nás je to úplne bez rizika.
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.