0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Možnosť výmeny nevhodného darčeka

Klara

Obávate sa, že sa pod stromčekom zídu tri rovnaké darčeky? Alebo, že sa so svojím výberom netrafíte do vkusu a darček sa nebude páčiť? S nákupom vianočných darčekov v našom e-shope svet-svietidiel.sk táto starosť úplne odpadá. Bez obáv si u nás vyberte darček pre svojich blízkych. Všetky nevhodné darčeky môžete v našom e-shope bez ťažkostí vymeniť za tie správne, alebo ľahko vrátiť.

KEDY TÁTO AKCIA PLATÍ?

Možnosť vrátenia či výmeny darčeka platí na všetok tovar, ktorý zakúpite v termíne 1. decembra - 31. decembra 2019. Tovar zakúpený v tomto časovom rozmedzí je možné vrátiť či vymeniť až do 31. januára 2020.

AKO TO FUNGUJE?

Službu Možnosť vrátenia nevhodného darčeka získate ku všetkým objednávkam vo vyššie uvedenom období automaticky a bezplatne, nie je potrebné ju k objednávke nijako pridávať. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť a využiť tak tejto služby, môžete tak učiniť prostredníctvom Slovenskej pošty či PPL a to najneskôr do 31. januára 2020. Pri vrátení tovaru prosím využite formulár Odstúpenia od zmluvy.

Vrátený tovar musí byť v originálnom obale, vrátane všetkých súčastí a príslušenstva, nepoškodený a nepoužitý spolu s nákupnou faktúrou. Platba Vám bude vrátená späť na bankový účet. Možnosť vrátenia tovaru/peňazí platí len pre zákazníkov spotrebiteľov (neuvádzali ste v objednávke IČ ani DIČ).

Užite si bezstarostné a pohodlné predvianočné nákupy on-line s garanciou spokojnosti obdarovaného. U nás je to úplne bez rizika.
 
 

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber