Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Batérie, akumulátory - Varta

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Batérie


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod elektrickú energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek.

V našej ponuke nájdete, teda rozličné AA batérie (tužkové), AAA batérie (mikrotužkové). Tužkové batérie AA a AAA predávame v rôznych balíkoch s 2, 4, 6, 10 alebo dokonca 12 batériami. Len sa uistite, že sa pozriete na ich predpovedaný život, pretože to je ich najdôležitejšia funkcia - výdrž. Taktiež máme gombíkové batérie, ktoré, avšak možno poznáte ako batérie do hodiniek a iných malých zariadení.

Batérie typu C, D a 9V batérie
Batérie C (malé monočlánky), bežne sa používajú v hračkách, hudobných nástrojoch a batérie D (veľké monočlánky), bežne sa používajú vo veľkých baterkách, vysielačoch a zariadeniach, ktoré potrebuje udržať aktívne po dlhšiu dobu. Batéria 9V sa používa pre zariadenia, kde potrebujete vyššie napätie. Môžete ich použiť napríklad v našich detektoroch dymu, detektoroch plynu a iných zariadeniach.

V prípade, že sa chcete vyhnúť neustálemu nakupovaniu nových batérií, odporúčame navštíviť našu kategóriu zameranú na nabíjačky na batérie (kde je aj LCD inteligentná nabíjačka batérií). Takáto nabíjačka nie je dobrým krokom iba z pohľadu financií, ale aj z pohľadu ekologického (náročná likvidácia batérií). Taktiež chceme pripomenúť, že použité, vybité batérie by ste nemali vyhadzovať do koša. Tento typ produktu patrí do špeciálneho kontajnera na elektro odpad. V ponuke máme aj špeciálne kategórie pre ploché batérie a olovené batérie.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i