Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vianočné reťaze vonkajšie - Eglo

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vianočné svetelné reťaze vonkajšie


V rámci našej kategórie zameranej na vianočné osvetlenie, sme si pre vás pripravili exkluzívnu selekciu, ktorá obsahuje rôzne vianočné reťaze vonkajšie


Medzi hlavné benefity produktov, ktoré sú uvedené v príslušnej kategórií patrí variability ich použitia. Vianočné reťaze na dom, plot, stromčeky a iné aspekty vašej záhrady – jednoducho použitie je v skutku len a len na vašej kreativite. 


O našej ponuke

Vonkajšie svetelné reťaze môžu byť v tradičnej podobe malých žiaroviek, sviečok a iných ornamentov, ale aj v modernom prevedení ako laserové projektory. Vianočný laserový projektor je ideálny na osvietenie veľkých oblastí a jeho hlavnou výhodou je jednoduchá montáž/demontáž.  


Vianočné LED reťaze vonkajšie sa vyznačujú úspornou modernou technológiou, ktorá spotrebúva menej energie než iné alternatívy. Ďalším lákadlom je fakt, že takáto LED vianočná reťaz na dom poslúži vašej domácnosti mnoho Vianoc, vzhľadom na dlhú služobnú životnosť, ktorá sa odhaduje až na 50 000 svetelných hodín! V ponuke sa taktiež nachádzajú svetelné reťaze exteriérové, ku ktorým obdržíte aj diaľkové ovládanie – prepínanie režimov svietenia a farieb.


Na čo si dať pozor!

Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, (medzi ktoré patrí aj vonkajšie vianočné osvetlenie), tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je napríklad príslušné vianočné svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto svietidlo bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku!


Neváhajte a nakupujte exteriérové svetelné reťaze vo Svete svietidiel už dnes! Pre vianočné dekorácie, vianočné umelé stromčeky, vianočné svietniky a iné navštívte našu hlavnú ponuku!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i