Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Žiarovky - Lucide

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Žiarovky a iné svetelné zdroje


Neodmysliteľnou súčasťou každého svietidla sú svetelné zdroje. V dnešnej dobe máme na výber z veľkého množstva druhov, pätíc, veľkostí a funkcii. Stále viac v obľube sú LED žiarovky, ktoré svojou úspornosťou predbiehajú klasické, úsporné a aj halogénové žiarovky. Samostatnou podkategóriou sú žiarivkové trubice a nesmieme zabudnúť na LED žiarivky. U nás nájdete aj farebné žiarovky s päticou E27, vintage alebo dalo by sa povedať retro žiarovky, ktoré majú v sebe kvapku nostalgie a mnoho iného.


Nezabudli sme ani na motoristov, a preto ponúkame aj ledkové žiarovky do auta rôznych označení ako napr.: žiarovky h7, h4 a iné. Tieto autožiarovky určite nezaclonia ponuku smart žiaroviek inak povedané inteligentných žiaroviek. Svojimi funkciami sa stanú veľkými pomocníkmi a zároveň aj spoločníkmi pri oddychu, rôznych činnostiach, ale aj na párty.


Nemáte svietidlo, ktoré má zabudovaný senzor? Nevadí, nájdete tu aj žiarovky so senzorom a tak si pretvoríte svoje svietidlo na to senzorové. Tak už nič iné neostáva len vybrať, určite tu nájdete všetko čo potrebujete.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i