Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stropné bodové svietidlá - BRILAGI

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stropné bodové svietidlá – Luxusné bodové svetlá


V rámci stropného osvetlenia pre váš interiér sme si pripravili samostatnú kategóriu, ktorá sa zameriava na rôzne alternatívy pre produkt stropné bodové svietidlo. Poďme sa, teda spoločne pozrieť na charakter produktov, ktoré označujeme ako bodovky na strop a na to, čo vám naša selekcia ponúka.


Stropné bodové osvetlenie do každej miestnosti


Čo je charakteristické pre tento typ osvetlenia? Stropné bodové osvetlenie patrí už dlhé roky k vyhľadávaným doplnkom moderných interiérov. Ich výhodou je, že bodové svetlá na strop môžete nasmerovať na ľubovoľné miesto, kedykoľvek a akokoľvek budete chcieť. Môžete tak zdôrazniť dekoračné aspekty vašej obývacej izby, spálne a podobne. Stropné bodové svetlá vám pomôžu pritiahnuť pozornosť napríklad na obrazy na stenách alebo architektonické prvky, ako napríklad stĺpiky, alebo ozdobné oblúky. Bodové stropné svietidlá sú tiež vhodné ako osvetlenie nad zrkadlom či presvetlenie vitrín alebo barov. Tieto produkty majú všestranné uplatnenie, a preto sa nečudujte, pokiaľ narazíte na produkty s IP hodnotami. V týchto prípadoch sa totižto jedná o stropné bodové svetlo do kúpeľne.


Bodové stropné svetlá v našej ponuke


V rámci našej bohatej ponuky máme pre vás pripravené rôzne farebné, štýlové, ale aj typové prevedenia. Tradične sú dostupné LED bodové stropné svietidlá, ktoré vám pomôžu ušetriť, poskytnú vám kvalitné silné svetlo a zároveň vám budú dlho slúžiť. Stropné bodové LED svetlá majú odhadovanú služobnú dobu až 50 000 svetelných hodín.


Za zmienku určite stoja honosne pôsobiace, krištáľové bodové svetlá od výrobcu Rabalux. Dizajnovou inováciou disponujú bodové svetlá hranaté, ktoré nájdu uplatnenie v každej futuristicky ladenej domácnosti. Na výber máte dva druhy umiestnení, a to konkrétne zapustené stropné svietidlá a prisadené bodové svetlá.


V prípade, že máte záujem o manipuláciu s intenzitou svetla, v ponuke sa nachádzajú aj stmievateľné bodové svetlá. Ostré svetlo vám pomôže sústrediť sa na prácu, kým jemnejšie svetlo doplní váš relax. Stmievateľné bodové svetlá sú investíciou, ktorá sa vyplatí! Čo sa týka typových prevedení, pre ľahšiu manipuláciu máme pre vás pripravené inteligentné, bodové svetlá na diaľkové ovládanie (alebo ovládanie prostredníctvom mobilu, hlasu).


Na záver vám odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nakupovať bodové svietidlá stropné za zvýhodnené ceny!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i