Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stmievateľné stolové lampy - Yenkee

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie
Požadovaný obsah nenájdený.

Popis kategórie

Stmievateľné stolové lampy – Kontrola nad intenzitou


V rámci tejto kategórie môžete nakupovať rôzne prevedenia pre produkt stmievateľná stolová lampa.  Poďme sa teda pozrieť na to, v čom sa skrývajú benefity tejto funkcie a na opis našej ponuky. 


Stmievateľné svetlo - Benefity


Klasické svetlo má jednu stálu svetelnú intenzitu, ktorú poskytuje počas svojej aktivity. V tejto ponuke vám predstavíme stmievateľné osvetlenie, ktoré umožňuje práve kontrolu nad intenzitou svetla. Možno sa pýtate, prečo by ste niečo také potrebovali... 


Je dokázané, že aj svetelné podnety vplývajú na človeka či už na jeho psychiku alebo výkonnosť. Stmievateľné svietidlá vám umožnia zosilniť intenzitu svetla počas dňa, popri práci, popri študovaní – v momentoch, keď potrebuje dávať pozor. Naopak, keď máte všetky povinnosti vybavené, ostré svetlo by iba narúšalo váš kľud. Mať možnosť zjemniť intenzitu znamená spríjemniť si váš zaslúžený oddych a na druhú stranu efektívne pracovať na potrebných zadaniach.


O našej ponuke pre stmievateľné lampy 


Pri prezeraní našich produktov narazíte na množstvo rôznych farebných, typových a štýlových prevedení (vintage, dizajnové, drevené). Jedná sa o stmievateľné LED svietidlá, ktoré vďaka tejto technológii spotrebúvajú menší objem energie na produkciu rovnakého svetla a ponúkajú dlhú svetelnú životnosť (odhaduje sa až 50 000 hodín). 


Za zmienku určite stoja luxusné prevedenia produktu stmievateľná stolná lampa od výrobcu Paul Neuhaus. Populárne sú aj lampy s LCD displejom, ktoré v poskytujú informácie o izbovej teplote, čase a dátume. Taktiež narazíte na lampy ovládané dotykom, no hlavným ťahákom ponuky sú určite produkty inteligentného osvetlenia. Lampy, ktoré môžete ovládač prostredníctvom tabletu, mobilu alebo hlasu. Lampy, u ktorých si môžete okrem spomínanej intenzity nastaviť aj farbu a rôzne iné. Kontrolujte vaše svetlo efektívne a bez zbytočnej námahy. 


Viac o našej stmievateľnej ponuke a akcie!


V prípade, že sa vám uvedené produkty páčili, odporúčame vám nazrieť do hlavnej kategórie tohto charakteru, ktorá v sebe zahŕňa napríklad stmievateľné podlahové lampy, stropné a nástenné svietidlá a iné.


Okrem toho vám odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj stmievateľné nočné lampy za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i