Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stmievateľné stojacie lampy - Ledvance

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stmievateľné stojace lampy pre každého


V rámci tejto kategórie môžete nakupovať rôzne prevedenia pre stojaca lampa stmievateľná. Vo všeobecnosti sa jedná o prvok interierového dizajnu, ktorý okrem primárnej sveteľnej funkcie, súčasne spĺňa aj dekoratívnu funkciu. Poďme sa teda pozrieť na to, v čom sa skrývajú benefity tejto funkcie a na opis našej ponuky. 


Stmievateľné svetlo - Benefity


Klasické svetlo má jednu stálu svetelnú intenzitu, ktorú poskytuje počas svojej aktivity. V tejto ponuke vám predstavíme stmievateľné osvetlenie, ktoré umožňuje práve kontrolu nad intenzitou svetla. Možno sa pýtate, prečo by ste niečo také potrebovali... 


Je dokázané, že aj svetelné podnety vplývajú na človeka či už na jeho psychiku alebo výkonnosť. Stmievateľné svietidlá vám umožnia zosilniť intenzitu svetla počas dňa, popri práci, popri študovaní – v momentoch, keď potrebuje dávať pozor. Naopak, keď máte všetky povinnosti vybavené, ostré svetlo by iba narúšalo váš kľud. Mať možnosť zjemniť intenzitu znamená spríjemniť si váš zaslúžený oddych a na druhú stranu efektívne pracovať na potrebných zadaniach.


O našej ponuke pre stmievateľné lampy 


Pri prezeraní našich produktov narazíte na množstvo rôznych farebných, typových a štýlových prevedení vintage, dizajnové, drevené a ďaľšie. Jedná sa o stmievateľné LED svietidlá, ktoré vďaka tejto technológii spotrebúvajú menší objem energie na produkciu rovnakého svetla a ponúkajú dlhú svetelnú životnosť (odhaduje sa až 50 000 hodín). 


Za zmienku stojí stmievateľná lampa 3v1, ktorá v sebe skrýva 3 varianty upevnenie/použitia. Môže byť použitá ako stojaca lampa stmievateľná, stmievateľná stolná lampa alebo ju upevníte za pomoci skrutky tam, kde potrebujete. Pre ešte väčšie pohodlie, sú niektoré z týchto produktov vybavené diaľkovým ovládaním. Kontrolujte vaše svetlo z pohodlia gauča, efektívne a bez zbytočnej námahy. 


Stojacie stmievateľné lampy a zvyšok ponuky v akcií? 


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj alternatívy pre produkt stmievateľná stojaca lampa za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes! 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i