Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Rustikálne patinové svietidlá JUPITER

Nemazat

Tovar je ihneď na odoslanieTovar môžete vrátiť do 14 dní

  • Materiál
  • Farba
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Materiál

Ostatné značky
drevo (49)
kov (893)
krištáľ (34)
plast (38)
sklo (572)
textil (60)
vitráž (8)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Farba

Ostatné značky
antracit (6)
béžová (144)
biela (329)
bronzová (212)
červená (16)
čierna (130)
číra (27)
fialová (2)
hnedá (162)
medená (28)
mosaz (10)
patina (281)
ružová (6)
sivá (5)
zelená (23)
zlatá (327)
žltá (6)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Pätica

Ostatné značky
E14 (357)
E27 (566)
G4 (2)
G9 (4)
GY6,35 (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (905)
IP33 (16)
IP43 (1)
IP44 (2)
IP54 (2)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (60)
Globo (95)
Philips (2)
Prezent (13)
Rabalux (120)
Ostatné značky
Argon (24)
Ideal Lux (12)
il mio (1)
Jupiter (202)
KEMAR (187)
Lucide (23)
Top Light (17)
Wofi (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Rustikálne svietidlá sú stále obľúbené pre svoj klasický vzhľad a osvetlenie v prírodnom štýle. Význam slova rustikálny, sedliacky, ľudový vyplýva z jednoduchého vidieckeho spôsobu života. Dnes na tento životný štýl chceme skôr spomínať, a tiež si ho pripomenúť, vďaka atmosfére, ktorú tieto svietidlá pomocou svojho dizajnu vedia vykúzliť. Či už je to na chalupe, v chate, sedliackej izbe, doma pri krbe alebo v modernej domácnosti priamo uprostred veľkomestského ruchu.

Svojím vzhľadom môžu pripomínať starožitné svietidlá, ale ich technické parametre sú špičkové. Súčasné rustikálne osvetlenie pod rustikálnym dizajnom skrýva najmodernejšiu techniku ​​našej doby, a preto je tiež vhodné do moderných priestorov. Jeho pôsobivé kúzlo spočíva predovšetkým v prevedení, ktoré je navrhnuté tak, aby svietidlo vyvolávalo a privolával spomienky na uplynulý čas.

Kvalitné rustikálne svietidlá dodajú vášmu domovu príjemnú atmosféru.


Vďaka našej dlhoročnej spolupráci s výrobcom svietidiel JUPITER u nás nájdete kompletný sortiment svietidiel a osvetlenia JUPITER za bezkonkurenčné ceny.
 

Copyright © 1990 – 2017 Svet-svietidiel.sk