Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Príslušenstvo k osvetleniu - Luxera

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Príslušenstvo k osvetleniu - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Príslušenstvo na svietidlá – Redukcie, tienidlá a iné


Naša hlavná kategória sa delí na objímky a pätice, napájacie káble, diaľkové ovládače na svetlo a tienidlá na lampy.

V prípade, že potrebujete do lustra, lampičky alebo akéhokoľvek iného druhu svietidla nainštalovať žiarovku s iným typom závitu, ako má dané osvetlenie, máte k dispozícii redukčné objímky. Naše keramické objímky vám poskytujú celú škálu možností. Ponúkame konkrétne produkty redukcia E27 na GU10, redukcia GU10 na E27, redukcia GU10 na E14, redukcia E14 na E27 a redukcia E27 na E14. Jedná sa o tie najbežnejšie závity, a preto veríme, že pokiaľ nejakú redukciu potrebujete, u nás ju nájdete bez problémov a za skvelé ceny!

Druhá kategória sa zameriava na napájacie káble na svetlá. Samozrejme sú v rôznych prevedeniach či už sa rozprávame o ich tvare, dĺžke alebo farbe. Najčastejšie sú na pätice E27.

V tejto podkategórii nájdete tie najznámejšie ovládače na inteligentné osvetlenie. Pár zo širokej ponuky - diaľkové ovládače Nanoleaf, diaľkové ovládače Eglo, diaľkové ovládače Philips Hue, diaľkové ovládače Xiaomi Yeelight.

Rôzne prevedenia či už máte záujem o moderné alebo retro tienidlo na stojace lampy. Každý si u nás nájde alternatívu, ktorá doplní patričný interiérový dizajn.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i