Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Moderné svietidlá - Maytoni

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Moderné nástenné svietidlá do každej izby


Už ste si kúpili luster (ako centrálne svietidlo miestnosti), podlahovú lampu a stolnú lampu s rovnakým dizajnom (ako doplnkové svietidlá) a stále vám ostávajú priestory, kam svetlo nedosiahne? Práve naše nástenné svietidlá vám pomôžu tento problém vyriešiť! V našej ponuke samozrejme môžete nakupovať rôzne materiálové (krištáľové a drevené nástenné svietidlá), typové prevedenia či už retro (vintage a rustikálne nástenné svietidlá) alebo nástenné svietidlá moderného charakteru. V tejto kategórii sa pozrieme bližšie na tú modernú alternatívu.


Sortiment v našej ponuke by mal pokryť celý interiér a vďaka tomu si aj vy môžete zadovážiť nástenné moderné svietidlá do obývačky, moderné svietidlá do spálne, kúpeľne alebo na schodisko a do chodieb. Jednoducho komplexné moderné osvetlenie interiéru. Vezmime si napríklad také nástenné moderné osvetlenie obývačky. Tento typ osvetlenia často funguje aj ako smerové svietidlá, a preto vám umožnia zvýrazniť rodinné fotky, obrazy a rôzne iné dekorácie umiestnené na stenách. Produktovo sa jedná o moderné LED svietidlá, ktoré sa vyznačujú kvalitným svetlom a zároveň dlhou životnosťou (až 50 000 aktívnych hodín). V prípade, že chcete svietiť moderne a zároveň inteligentne, odporúčame si zaobstarať aj inteligentné svietidlá. Ovládajte osvetlenie z pohodlia vášho gauča, meňte farby, intenzitu – bezstarostne si prispôsobte atmosféru vášho bývania. Za redakciu odporúčame moderné interiérové svietidlá BASKET alebo Eglo, ktoré si milovníkov cozy oblastí určite získajú svojimi dizajnami.


V prípade, že interiér už máte vyriešený, môžete sa taktiež pozrieť na našu ponuku pre nástenné exteriérové svietidlá. Ak by ste chceli na tomto osvetlení trochu ušetriť, odporúčame vám pozrieť sa aj do našej akciovej ponuky!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i