Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Rustikálne lustre - Eglo

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Rustikálne lustre do kuchyne a ďalších miestností


V rámci našej ponuky zameranej na lustre, sme si pre vás pripravili samostatnú kategóriu, ktorá sa sústreďuje na rôzne alternatívy pre produkt rustikálny luster.


Rustikálne svetlá prinášajú retro nádych 19. storočia do vašej domácnosti. Napriek tomu, že sa k tomuto štýlu odvoláva aj ako ku sedliackemu/vidieckemu, prevedenia tomu nezodpovedajú a pôsobia na druhú stranu veľmi luxusne! Lustre rustikálne samé o sebe ponúkajú okrem svetelnej funkcie aj funkciu dekoračnú ako významný prvok interiérového dizajnu, k čomu dopomáha aj fakt, že práve lustre patria medzi kráľovské osvetlenie. V rámci ponuky narazíte na množstvo honosných tvarov a rustikálnych prevedení – lustre na tyči, lustre na reťazi, lustre na lane a materiálových prevedení či už sa jedná o rustikálne drevené lustre alebo tie z kovu. Za zmienku nepochybne stoja produkty od výrobcov RETRO, DONATO a LOARA, ktoré si vás už pri prvom pohľade získajú. Toto osvetlenie je vhodné najmä do obývačky (rustikálne lustre do obývačky), ale v závislosti od vašej kreativity a interiérového dizajnu vašej domácnosti, ho môžete uplatniť aj na chodbách, v spálni, v kuchyni či v jedálni prepojenej s ňou. V prípade, že sa rozhodnete zariadiť vašu domácnosť do rustikálneho vzhľadu, ponúkame celú plejádu rôzneho osvetlenia v príslušnom štýle (rustikálne svietidlá nástenné, rustikálne stolné lampy, rustikálne stojacie lampy).


Šetrite vo Svete svietidiel Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať rôzne variácie pre luster rustikálny za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte! Rustikálne svietidlá sú stále obľúbené pre svoj klasický vzhľad. Rustikálne lustre, ktoré dizajnom odkazujú na tradičné materiály, sú technicky moderne vyrobené svietidlá, spájajúce dnešnú uponáhľanú dobu s minulosťou prostého dedinského života.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i