Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED žiarovky E14

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

E14 LED žiarovky


V rámci rozdelenia žiaroviek, ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre produkty charakteristické ako LED žiarovka E14. V prípade, že vám stará žiarovka vyhasla alebo hľadáte nové svetelné riešenie, potom ste na tom správnom mieste! Tieto žiarovky sa rozlišujú vo svojom jase avšak poskytujú teplé biele svetlo. Tie s nižším jasom sú vhodné pre jedálne a spálne, kým tie s vyšším jasom nájdu uplatnenie v zvyšných častiach vášho príbytku.


Nahradenie bežných zdrojov za LED žiarovky E14 vám poskytne množstvo výhod. LED zdroje vytvoria 6x viac svetla pri rovnakom energetickom zaťažení (čo sa prejaví aj na účtoch za energiu) a ich životnosť môže dosiahnuť až 50 000 hodín. Odolnosť proti vplyvom okolitého prostredia, takmer žiadne zahrievanie pri používaní, žiadne ultrafialové či infračervené žiarenie, odolnosť proti nárazom. Populárne sú najmä Osram LED E14 alebo Philips E14 LED. V ponuke na vás čakajú varianty s rôznymi príkonmi.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne varianty pre LED žiarovka E14 za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i