Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED panely podhľadové - Eglo

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Podhľadové LED panely – Prisadené LED panely na strop


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. V rámci podhľadových svietidiel, sa pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na panely LED. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. Panel LED sa vyznačuje aj tým, že má dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie sme vám už predstavili a teraz sa pozrieme na našu ponuku.


LED stropné panely môžu byť zachytené na strop s malou medzerou alebo bez nej (prisadené LED panely). Taktiež sa k ním niekedy referuje ako LED panely do sadrokartónu. Tieto panely sú v dvoch rôznych svetelných teplotách.Biela horúca sa nachádza v rozmedzí 2700 až 3000K a poskytuje tradičné zlaté svetlo. Biela studená sa nachádza v rozmedzí 4000 až 5000K a poskytuje čisté, moderné svetlo. LED panely na strop je možné aj zaobstarať v akejkoľvek farbe ako prisadené RGB panely (Eglo, Immax Neo). V našej ponuke nájdete rôzne výkonové napojenia – LED panel 6W, LED panel 8W, LED panel 12W, ale aj vyššie výkonnosti, ako napríklad LED panel 50W. Samozrejme nájdete aj rôzne alternatívy, čo sa týka samotných veľkostí, máme populárny LED 60x60 panel, ale aj väčšie rozmery. V ponuke sa nachádzajú aj rôzne stmievateľné LED panely, ktoré vám predajú kontrolu nad intenzitou osvetlenia a pri prehľadávaní určite narazíte aj príslušné rámiky k LED panelom. Využiť ich môžete vo vašej domácnosti (kúpeľňa), ale taktiež v pracovných a komerčných priestoroch (kancelária, sklad, škola, supermarket).


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne LED panely podhľadové za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte vaše nové moderné lištové osvetlenie už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i