Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Štartovacie balíčky - Philips

Výhody inteligentného osvetlenia Philips Hue.

S inteligentným osvetlením Philips Hue získate okamžitú kontrolu nad svojím domácim osvetlením. So správnym svetlom sú každodenné úlohy a činnosti omnoho jednoduchšie. Philips Hue vám pomôže so vstávaním a čerpaním energie pri raňajkách, vašim deťom pomôže sústrediť sa na domáce úlohy a na konci rušného dňa vám poskytne správne svetelné nastavenie na čítanie alebo relaxáciu.

jednoduchá instalace

Jednoduchá inštalácia

Montáž Philips Hue je jednoduchá. Inštalácia trvá len pár minút a nemusíte meniť elektrické vedenie vo svojom dome.

široká nabídka

Široká ponuka

Od inteligentných žiaroviek cez LED pásiky, vnútorné svietidlá až po vonkajšie osvetlenie, Philips Hue ponúka riešenie pre každého.

záruka kvality

Záruka kvality

Viac ako 10 rokov sú produkty Philips Hue synonymom kvality a pokroku. Ekosystém Hue funguje spoľahlivo, aplikácia v čestine je prehľadná a pravidelne aktualizovaná.

miliony barev

Atmosféra

Úpravou jasu, farby a teploty osvetlenia môžete v okamihu premeniť atmosféru v miestnosti.

Objavte všetky funkcie

Ako začať s Philips Hue

Nastavenie je jednoduché a ovládanie ešte jednoduchšie. Na začiatok vám bude stačiť žiarovka alebo svietidlo Philips Hue a Aplikácia Hue. Kedykoľvek potom môžete pridať Hue Bridge a získať tak kompletnú sadu funkcií inteligentného osvetlenia.

Philips Hue žiarovka

Nainštalujte žiarovky Philips Hue

Základom Philips Hue sú inteligentné žiarovky. Zo svietidla vyskrutkujte obyčajnú žiarovku a namontujte žiarovku Philips Hue. Pokiaľ budete svetlo ovládať cez vypínač, bude žiarovka fungovať ako každá obyčajná žiarovka.

Philips Hue aplikácia

Stiahnite si aplikáciu HUe

Kúzlo Philips Hue objavíte pri ovládaní cez Aplikáciu Hue alebo ovládač. Môžete potom regulovať jas a v závislosti na type žiarovky aj teplotu alebo dokonca vyberať zo 16 miliónov farieb.

Philips Hue bridge

Doplňte jednotku Hue Bridge

Využite Philips Hue na maximum s Hue Bridge. Získajte prístup k automatizáciám a ďalším užitočným funkciám a to až pre 50 svetiel v domácnosti. Hue Bridge je súčasťou všetkých štartovacích balíčkov.

Zistiť viac

Ovládajte Philips Hue po svojom

Philips Hue ponúka jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania domáceho osvetlenia. Vďaka širokej škále príslušenstva, od elegantných ovládačov po senzor pohybu máte svoje svetlá vždy pod kontrolou. Samozrejmosťou je prepracovaná mobilná aplikácia v českom jazyku aj ovládanie prostredníctvom hlasových asistentov.

Philips Hue pohybový senzor

Pohybový senzor

Zapínajte svetlá pohybom. Napájanie z batérie. Jednoducho nainštalujte kamkoľvek.

Kúpiť
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Ovládajte až tri miestnosti alebo zóny. Krútením vonkajšieho prstenca meníte jas svetla. Ovládač môžete pripevniť na stenu, dať na magnetický povrch alebo používať ako diaľkové ovládanie.

Kúpiť
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Prepínanie medzi nastaviteľnými scénami. Plynulá regulácia svetla. Pripevnite na stenu alebo magnetický povrch.

Kúpiť
Modul nástenného vypínača

Modul nástenného vypínača

Inštalácia za bežný vypínač. Modul zabezpečí, aby boli svetlá vždy napájané. Nastavovanie scén pri jednotlivých svetiel alebo aj v celej miestnosti či zóne pomocou bežného vypínača.

Kúpiť
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Štartovacie balíčky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Philips Hue - Štartovacie baličky


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Práve s realizáciou tohto cieľu vám pomôžu naše štartovacie balíčky smart svietidlá. Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá.


V prípade, že ešte len začínate s vašou inteligentnou domácnosťou, ste na tom správnom mieste. V príslušnej kategórií môžete nakupovať základné sady smart osvetlenia Philips Hue. Práve Philips inteligentné žiarovky vám poskytujú širokú škálu rôznych užívateľských funkcií (viac v našom článku). Taktiež k ním v rámci Philips Hue štartovacia sada obdržíte prepojovacie zariadenie Philips Hue Bridge, ktoré vám umožní ovládať všetky svetlá naraz alebo ich rozdeliť do rôznych skupín a ovládať ich po skupinách. Môžete naraz ovládať až do 50 rôznych Philips Hue LED pásikov, žiaroviek a inteligentných svetiel iných značiek. Philips Hue základná sada obsahuje 2 alebo 3 inteligentné žiarovky a prepojovacie zariadenie (Bridge). Philips Hue základný balíček v našej ponuke konkrétne zahrňuje Philips inteligentné žiarovky s päticami E27 (Hue starter kit E27) a GU10 (Hue starter kit GU10) s rôznymi výkonmi.


Taktiež sa môžete pozrieť do našej hlavnej kategórie Philips Hue, v ktorej nájdete ešte viac inteligentných produktov, ktoré môžete efektívne napojiť do zariadenia Bridge.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i