Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stropné svietidlá a osvetlenie - Artemide

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stropné svietidlá do obývačky a spálne


Stropné svietidlá sa väčšinou vyznačujú malými rozmermi, vďaka čomu ich môžeme označiť ako univerzálny typ osvetlenia. Táto výhoda dáva stropným svetlám možnosť vyniknúť v priestore obývacích izieb, kúpeľní, kuchýň aj detských izieb. Práve na stropné svietidlo do obývačky/ stropné svietidlo do spálne sa zameriame v tejto kategórii. Stropné svetlá dodajú (ako po svetelnej tak aj po dizajnovej stránke) miestnosti ten správny šmrnc.


Stropné svietidlá do spálne by mali slúžiť k optimálnemu rozprestretiu svetla v (celej) miestnosti. Jedná sa o takzvané centrálne svetlo, ku ktorému si následne môžete dokupovať doplnkové svetelné alternatívy, ako napríklad nástenné svetlá, rôzne lampy a iné. Najzakladanejšími typmi sú stropné lustre do obývačky/ lustre do spálne a prisadené stropné svietidlá. Tie následne môžeme ďalej rozdeliť na tradičné a dizajnové svietidlá do obývačky. Vďaka netradičným prevedeniam výrobcov Eglo, Briloner a ďalších si môžete aj vy nakúpiť luxusné svietidlá do obývačky. Práve v tomto priestore budú efektívne dopĺňať zvyšok vášho interiérového dizajnu. Stropné svietidlo do spálne však nepotrebuje takú nekonvenčnosť a skôr tlmené modely sú preferované. Preto odporúčame stropné lampy do spálne napríklad od spoločnosti Globo.


Stropné LED svietidlá do obývačky/spálne


V rámci tejto ponuky nájdete rôzne variácie pre produkt stropné svetlo do obývačky/spálne. LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na pre moderne svietidla do spálne/obývačky - prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svetlo do obývačky vám poskytne dlhú služobnú životnosť (môže vydržať až 50 000 hodín). V prípade, že sa práve chystáte na svetelné zariaďovanie vašej obývačky a potrebujete poradiť, môžete sa pozrieť do nášho článku na danú problematiku.


Neváhajte a nakupujte moderné stropné svietidlá do obývačky a spálne už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i