Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Štartovacie balíčky

Popis kategórie

Štartovacie balíčky inteligentné svietidlá Philips Hue


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo, teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Práve s realizáciou tohto cieľu vám pomôžu naše štartovacie balíčky smart svietidlá. Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá. Veľké množstvo našich smart svetiel je možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka ich napojeniu na centrálny inteligentný systém. Smart žiarovky nie sú len hudbou budúcnosti, ale stávajú sa cenovo dostupnou realitou najmä vďaka veľkému množstvu výrobcov. Táto ponuka, v ktorej sa nachádzajú rôzne variácie pre štartovacie balíčky inteligentné svietidlá sa však zameriava výlučne na jedného výrobcu – spoločnosť Philips.


V prípade, že ešte len začínate s vašou inteligentnou domácnosťou, ste na tom správnom mieste. V tejto kategórií môžete nakupovať základné sady smart osvetlenie Philips Hue. Práve Philips inteligentné žiarovky vám poskytujú širokú škálu rôznych užívateľských funkcií (viac v našom článku). Taktiež k ním v rámci Philips Hue štartovacia sada obdržíte prepojovacie zariadenie Philips Hue Bridge, ktoré vám umožní ovládať všetky svetlá naraz alebo ich rozdeliť do rôznych skupín a ovládať ich po skupinách. Môžete naraz ovládať až do 50 rôznych Philips Hue LED pásikov, žiaroviek a inteligentných svetiel iných značiek. Philips Hue základná sada obsahuje 2 alebo 3 inteligentné žiarovky a prepojovacie zariadenie (Bridge). Philips Hue základný balíček v našej ponuke konkrétne zahrňuje žiarovky s päticami E27 (Hue starter kit E27) a GU10 (Hue starter kit GU10) s rôznymi výkonmi.


Taktiež sa môžete pozrieť do našej hlavnej kategórie Philips Hue, v ktorej nájdete ešte viac inteligentných produktov a tí skúsenejší z vás môžu preskočiť základné sady smart svietidlá a zvážiť hlavnú ponuku (Eglo Connect, Nanoleaf).

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i