Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Kúpeľňové osvetlenie nad zrkadlo - Philips

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Osvetlenie zrkadla - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Osvetlenie nad zrkadlo – Kúpeľňové svietidlá nad zrkadlo


V selekcií príslušnej ponuky narazíte na rôzne produktové prevedenia pre LED svetlo do kúpeľne nad zrkadlo. Jedná sa o skvelý svetelný doplnok ku prípadným stropným alebo podhľadovým svietidlám vašej kúpeľne. Vzhľadom na to, že aktivity pred kúpeľňovým zrkadlom sú každodennou súčasťou našich životov, je potreba, aby bola táto oblasť kvalitne osvetlená. Práve tento aspekt, zabezpečujú produkty zameriavajúce sa na svetlá do kúpeľne nad zrkadlo. Teraz sa poďme spoločne pozrieť na to, aká technológiou disponujú naše produkty.


LED svetlo nad zrkadlo do kúpeľne

Moderná technológia LED sa vyznačuje šetrnosťou voči spotrebe elektrickej energie, kvalitným svetlom a súčasne poskytuje dlhú životnosť (v niektorých prípadoch sa odhaduje až 50 000 svetelných hodín). V ponuke na vás okrem tradičnej striebornej farby, čakajú aj rôzne iné farebné a luxusne pôsobiace prevedenia (čierne, zlaté), takže sa nemusíte báť, že by ste mali problém kombinovať naše LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla, s interiérovým designom vašej domácnosti!


Pozor na vodu!

Každé kúpeľňové svetlo nad zrkadlo v našej ponuke má uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED svetlá nad zrkadlo môžu počas svojho života prísť do styku s vodou. Najčastejšie narazíte na svietidlá do kúpeľne IP44.


Inovatívne využitie!

Okrem tradičného využitia týchto produktov, sa trendom posledných rokov stalo aj inovatívne využitie prostredníctvom transformovania na pomyselné obrazové osvetlenie! Práve vďaka rôznym farebným a dizajnovým prevedeniam, mnohí zákazníci používajú príslušné produkty aj v iných miestnostiach, napríklad v obývačke na osvetlenie fotografií, obrazov a mnoho ďalšieho!


Šetrite vo Svete svietidiel!

Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať osvetlenie do kúpeľne nad zrkadlo za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i