Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Rustikálne svietidlá

Dátum: 9.3.2013

Máte radi klasický a príjemný vzhľad domácnosti? Potom vyskúšajte rustikálne svietidlá, ktorá Vám splní Vaše túžby.


Medzi rustikálny osvetlenie radíme svietidlá, ktoré majú svoje špecifické a charakteristické črty.

Slovo rustikálne, čo znamená sedliacky, vidiecky nám napovedá, že sa jedná o svietidlá skôr radená do klasického štýlu. Tieto svietidlá však veľmi prepracovaná, zaujímavá a veľmi kvalitné, preto tvorí svoju vlastnú kategóriu - rustikálny osvetlenie.

Často rustikálnymi svietidlami vybavené vidiecke chalupy, stavba, či iné domčeky na okraji mesta. Nie však každý obdivuje moderný štýl a niekto má rád stále klasický vzhľad domácností. A práve takí si aj uprostred veľkomesta vybaví svoje domy či byty práve rustikálnymi svietidlami. V dnešnej z modernizovanej dobe je pre mnohých z nás príjemní si doma vytvoriť peknú, tradičné a príjemnú atmosféru ku ktorej nám dopomôže práve svietidlá.

Rustikálne svietidlá navonok pôsobí skôr starožitným dojmom ale nenechajte sa zmýliť. Rustikálne osvetlenie je vybavenú najmodernejšou a kvalitnou technikou a spracovaním.

Rustikálnymi svietidlami sa najviac zaoberá výrobcu JUPITER, ktorého produkty práve my - svet-svietidel ponúkame za bezkonkurenčné ceny. Vybrať si môžete ako rustikálny lustre, nástenné svietidlá, tak aj stropnice či stolný lampičky alebo stojacie lampy.

 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.