0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Rustikálne svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Máte radi klasický a príjemný vzhľad domácnosti? Potom vyskúšajte rustikálne svietidlá, ktorá Vám splní Vaše túžby.


Medzi rustikálny osvetlenie radíme svietidlá, ktoré majú svoje špecifické a charakteristické črty.

Slovo rustikálne, čo znamená sedliacky, vidiecky nám napovedá, že sa jedná o svietidlá skôr radená do klasického štýlu. Tieto svietidlá však veľmi prepracovaná, zaujímavá a veľmi kvalitné, preto tvorí svoju vlastnú kategóriu - rustikálny osvetlenie.

Často rustikálnymi svietidlami vybavené vidiecke chalupy, stavba, či iné domčeky na okraji mesta. Nie však každý obdivuje moderný štýl a niekto má rád stále klasický vzhľad domácností. A práve takí si aj uprostred veľkomesta vybaví svoje domy či byty práve rustikálnymi svietidlami. V dnešnej z modernizovanej dobe je pre mnohých z nás príjemní si doma vytvoriť peknú, tradičné a príjemnú atmosféru ku ktorej nám dopomôže práve svietidlá.

Rustikálne svietidlá navonok pôsobí skôr starožitným dojmom ale nenechajte sa zmýliť. Rustikálne osvetlenie je vybavenú najmodernejšou a kvalitnou technikou a spracovaním.

Rustikálnymi svietidlami sa najviac zaoberá výrobcu JUPITER, ktorého produkty práve my - svet-svietidel ponúkame za bezkonkurenčné ceny. Vybrať si môžete ako rustikálny lustre, nástenné svietidlá, tak aj stropnice či stolný lampičky alebo stojacie lampy.

 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.