Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá vonkajšie - Immax NEO

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vonkajšie nástenné svietidlá so senzorom, LED, solárne


V rámci kategórií vzťahujúcich sa na vonkajšie osvetlenie ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré sa zameriavajú na rôzne alternatívy pre vonkajšie nástenné svietidlo. Táto ponuka obsahuje produkty z troch pomyselných podkategórií.


Vonkajšie nástenné osvetlenie LED


Svietidlá v našej ponuke disponujú modernou technológiou LED, ktorá sa vyznačuje kvalitným, silným svetlom. Okrem toho exteriérové nástenné svietidlá LED taktiež predstavujú krok k úspore, vzhľadom na nižšiu spotrebu energie a dlhú životnosť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín). Obľúbené medzi zákazníkmi sú FLORENCJA a Rabalux vonkajšie svietidlá.


Vonkajšie svietidlá na fasádu so senzorom


V rámci tejto podkategórie môžete nakupovať nástenné svietidlá vonkajšie, ktoré disponujú senzorom kontrolujúcim vybranú oblasť. Po tom, ako je sledovaná oblasť prerušená, tieto nástenné vonkajšie svetlá so senzorom sú automaticky zaktivované. Preto je vhodné umiestniť tieto svietidlá pri vstupy a prechodné oblasti. To však nie je všetko! Senzorové svetlo vonkajšie taktiež slúžiť na bezpečnosť, vzhľadom na to, že takýto podnet môže odplašiť prípadnú zver, zlodejov a podobne.


Vonkajšie solárne nástenné svietidlá


Pravdepodobne najbežnejšia a rozhodne ekonomicky najprijateľnejšia alternatíva z všetkých. Solárne nástenné exteriérové svietidlá obsahujú modul, ktorý je nabíjaný slnečným žiarením počas dňa a poskytuje svetlo počas noci. Vďaka tomu vám nevznikajú žiadne náklady na energie, avšak v prípade jesenných a zimných mesiacov, kedy sú dni kratšie, nie je zaručené, že svetlo sa stihne dostatočne nabiť a vydrží svietiť celú noc.


Na čo si dať pozor – Nástenné vonkajšie svietidlá


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie osvetlenie, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané nástenné svietidlo vonkajšie odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj rôzne alternatívy pre svietidlá vonkajšie nástennéza zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i